WC pre každú vekovú skupinu

WC je často venovaná príliš malá pozornosť. Napriek tomu predstavujú základnú súčasť kúpeľne a hrajú dôležitú úlohu pre každú vekovú skupinu. Moderné riešenia, ako sú sprchovacie WC, zjednodušujú náš každodenný život a pomáhajú zaistiť optimálne čistenie intímnych oblastí pre všetky vekové kategórie.

Sprchové toalety znižujú úroveň dozoru potrebnú pre deti

Sprchovacia toaleta na bezdotykové čistenie

Kúpeľňa primeraná veku by mala byť pohodlná, bezpečná a použiteľná bez pomoci zvonku. WC s integrovanou funkciou sprchy – kombinácia toalety a bidetu – je užitočnou súčasťou bezbariérovej kúpeľne. S pribúdajúcim vekom sa mobilita začína stávať obmedzenejšou a pohyby spojené s osobnou očistou sú o niečo ťažšie. Pri sprchovacom WC sa sprchovacie rameno vysúva stlačením tlačidla a dôkladne a jemne vyčistí odspodu vodou. To vedie k väčšej samostatnosti a nezávislosti v každodennom živote starších ľudí.

MODERNÉ RIEŠENIE WC pre KÚPEĽŇU BEZ BARIÉR

Výhody tejto WC technológie vynájdenej v šesťdesiatych rokoch minulého storočia nie sú v žiadnom prípade len pre starších ľudí. Voda je pre všetky vekové skupiny najlepší spôsob, ako sa dôkladne a šetrne očistiť. Čím častejšie sa používa toaletný papier, tým väčšie je riziko podráždenia pokožky, alergií a ekzémov. So sprchovacím WC môže každý bez rozdielu veku zažiť úplne nový pocit čistoty. Moderná technológia zároveň ponúka aj deťom zaujímavý spôsob, ako sa vysporiadať s čistením zadočkov. Malý stupienok pred sprchovým WC pomáha malým deťom dosiahnuť správnu polohu v sede.

Osobné nastavenia sprchovacieho WC podľa vašich požiadaviek

Sprchovacie WC môže mať rôzne nastavenia, ktoré je možné individuálne definovať. Každý si napríklad môže sám nastaviť podľa svojej výšky, ako ďaleko by sa malo sprchovacie rameno vysunúť. To zaistí, že voda sa dostane iba na oblasti, ktoré sa majú čistiť. Osobné nastavenia je možné si uložiť a vyvolať kedykoľvek kliknutím na tlačidlo.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni