Dizajnové nápady pre malé kúpeľne

V rámci kampane Geberit 6x6 navrhlo šesť európskych architektov kúpeľne s plochou 6 m². Ich nápady na dizajn vám pomôžu pri plánovaní.

Menej je viac

Menej je viac

V kúpeľni s rozlohou 6 metrov štvorcových by ste mali cítiť pokoj a pohodu (© Bjerg Arkitektur)

Verejnosť nakoniec vybrala za víťaza súťaže návrh dánskej architektonickej kancelárie Bjerg. Obzvlášť pôsobivý bol jeho vyvážený dizajn a množstvo úložného priestoru. Myšlienkou “Serenity“ je jednoducho atraktívny zážitok pre zmysly v kúpeľni. Súvislé povrchy, množstvo nenápadných úložných priestorov, teplé odtiene dreva a zemité farby vytvárajú dobrý začiatok a koniec dňa v relaxačnom prostredí.

“Nadčasový dizajn vnáša do každodenného kúpeľňového rituálu pokoj a rovnováhu,“ hovorí Carsten Wraae Jensen, projektový manažér a architekt spoločnosti Bjerg Arkitektur. “Výzvou je zamerať sa viac na jednu vec. Menej je viac.“ (Prečítajte si interview)

Všetky kúpeľne na 6 m² v kocke

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom