Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Spoločnosť Geberit

Vedúce postavenie na európskom trhu so sanitárnymi výrobkami

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych výrobkov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.

Geberit má 29 výrobných závodov, z ktorých šesť je v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva 12 000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách a v roku 2018 dosiahla obrat vo výške 3,1 miliardy švajčiarskych frankov. Akcie Geberit sú kótované na burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 sú akcie Geberit súčasťou SMI (Swiss Market Index).


Geberit utvára kvalitu života

  • Geberit utvára udržateľnú kvalitu života

Udržateľnosť je už desaťročia súčasťou nášho povedomia. Vyplatí sa to: pre životné prostredie, spoločnosť, zákazníkov a partnerov, zamestnancov, ako aj akcionárov.

Napríklad v podobe výrobkov, ktoré šetria vodu, nových logistických riešení alebo energeticky efektívnych výrobných zariadení a zodpovedného vzdelávania. Navštívte webovú stránku skupiny Geberit a zistite, ako sa udržateľné myslenie a konanie každý deň odráža vo všetkých detailoch.