Renovácia kúpeľne sa vyplatí

Od prašnej, béžovej atmosféry 80. rokov po elegantnú kúpeľňu s moderným vybavením a veľkým komfortom. Hlavnou požiadavkou trojčlennej rodiny bolo premeniť roky nepoužívanú vaňu na priestrannú bezbariérovú sprchu v úrovni podlahy so sprchovým žľabom a nahradiť osvedčené sprchovacie WC novým, lepším modelom.

Kúpeľňa pred renováciou
Kúpeľňa po renovácii

Nadčasová a moderná kúpeľňa vašich snov

Cieľom bolo s moderným vybavením kúpeľne dosiahnuť úplne nový vzhľad. Staré béžové, čiastočne vzorované dlaždice uvoľnili miesto veľkým kamenným dlaždiciam v šedej farbe. Tieto prvky dodávajú kúpeľni prirodzený a priestranný dojem. Nadčasová farebná schéma s odtieňmi béžovej, hnedej a sivej v celej miestnosti vytvára sofistikované prostredie. Utierky v tlmenej červenej farbe prinášajú jemný nádych farby a zároveň korešpondujú s korálovou červenou v tapete zo sklenených vlákien. A pokiaľ ide o tapety zo sklenených vlákien, toto je skutočná hviezda v novej kúpeľni a predstavuje perfektnú alternatívu k obkladom vo vlhkých oblastiach. Tieto tapety sú odolné a sú ideálnym materiálom napríklad pre prírodné motívy na stene. Vítaným vedľajším efektom je, že motív sa odráža aj v sklenenom sivohnedom prednom paneli umývadlovej skrinky. To dáva skrinke umývadla vzrušujúci nádych v závislosti od svetelnej situácie.

Úžasné vybavenie kúpeľne so šikovnými funkciami

Umývadlu ako ústrednému bodu každej kúpeľne bola venovaná veľká pozornosť. Celé umývadlo vrátane všetkých armatúr bolo vymenené. Krásny tvar nového asymetrického umývadla doplneného o praktickú úložnú plochu teraz skutočne padne do oka. A čo viac, zladený kúpeľňový nábytok s individuálne nastaviteľnými organizačnými systémami v zásuvkách ponúka inteligentný úložný priestor. Ďalším vizuálnym zážitkom je podsvietené zrkadlo zapustené v dizajnovom ráme s textúrou dreva, ktorý sa perfektne hodí ku kúpeľňovému nábytku. A pre extra dávku luxusu a sviežosti bolo vybavenie kúpeľne doplnené o exkluzívne nové sprchovacie WC.

Profesionálna prestavba kúpeľne je rozhodne pôsobivá. Nová rodinná kúpeľňa získala modernú, a predsa nadčasovú atmosféru.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac komfortu v kúpeľni