Väčšie pohodliev kúpeľni

Výrobky, ktoré prinášajú do kúpeľne pohodlie a hygienu – pre tých, ktorí hľadajú extra sviežosť, príjemný pocit a čistotu.

Neustály pocit sviežosti, čistoty a pohodlia je základnou ľudskou potrebou. Dobrá osobná hygiena zvýši vaše sebavedomie a bude mať pozitívny vplyv na vaše okolie. Potreba pohodlia však zachádza ešte ďalej a týka sa úplného zmyslového zážitku v kúpeľni – či už ide o čuch, zrak, hmat alebo sluch. Akustika je v kúpeľni veľmi dôležitá, čo sa ukazuje, keď popremýšľate o tom, do akej miery ľudia chcú, aby bola kúpeľňa pokojným miestom a útočiskom pred ich hektickým každodenným životom. Preto vyvíjame riešenia, ktoré poskytujú práve túto dávku pohodlia navyše.

Lepšie kúpeľne, lepší život

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre väčšie pohodlie

Výrobky pre viac komfortu v kúpeľni

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčšia bezbariérovosť kúpeľne
Väčšia praktickosť kúpeľne