Vyšší štandard čistotyv kúpeľni

Šikovné výrobky, ktoré zostávajú takmer bez nečistôt a jednoducho sa čistia – pre tých, ktorí chcú potrebu čistenia znížiť na minimum.

Ideálne by kúpeľňa mala vždy vyzerať tak, akoby bola práve čerstvo uprataná. Koho však naozaj baví upratovanie? Väčšina ľudí nechce svoj drahocenný čas tráviť čistením toaliet, umývadiel alebo spŕch a ani nemajú chuť trápiť sa s čistením ťažko dosiahnuteľných rohov, zvláštnych povrchov a neprakticky umiestnených rukovätí. Každému jednému z nás sa pri myšlienke na vyťahovanie vlasov z odtoku alebo čistenie WC misy s kefou obracia žalúdok. Aj odtlačky prstov na lesklých povrchov sú otravné a ťažko sa odstraňujú. Preto vyvíjame riešenia, ktoré predchádzajú hromadeniu nečistôt a znižujú potrebu čistenia na minimum.

Lepšie kúpeľne, lepší život

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre väčšiu čistotu

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Viac priestoru v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčšie pohodlie v kúpeľni
Väčšia bezbariérovosť kúpeľne
Väčšia praktickosť kúpeľne