Geberit AquaCleanSprchovacie WC

Pre pocit sviežosti, akoby ste práve vyšli zo sprchy

Zažite jemné umývanie vodou so sprchovacím WC Geberit AquaClean. Pocit sviežosti a čistoty si potom môžete vychutnávať po celý deň. V každej situácii.

Geberit AquaClean kombinuje praktickosť, dizajn a udržateľnosť so známou kvalitou značky Geberit na vytvorenie estetických a inovatívnych kúpeľňových riešení. Od elegantného a výnimočného kompletného WC s množstvom komfortných funkcií až po flexibilné riešenie vo forme WC sedadla – prakticky pre každý typ požiadavky a každý obytný priestor je možné nájsť vhodné riešenie.

Prirodzená intímna hygiena: čistota a sviežosť jedným dotykom tlačidla

Iba voda vás umyje poriadne. Pri správnej osobnej hygiene treba venovať osobitú pozornosť intímnym miestam. Vďaka sprchovaciemu WC zažijete jemnú a prirodzenú hygienu vodou a celkom nový pocit čistoty a sviežosti – stačí sa dotknúť tlačidla.

O princípe sprchy

Vaše výhody

  • Prvotriedny dizajn, inovatívna technológia a spoľahlivá kvalita
  • Úžasné, pohodlné funkcie
  • Blahodarné a dôkladné umytie
  • Vhodné riešenie pre každý obytný priestor
  • Jednoduchá inštalácia
  • Udržateľnosť

Naša odbornosť - inovatívne nápady pre vás

Geberit vo svojej centrále v Rapperswil-Jona už desaťročia vykonáva intenzívny výskum a vývoj. Výsledok: Okrem výnimočného dizajnu ponúkajú sprchovacie WC Geberit AquaClean aj celý rad revolučných patentovaných technológií pre váš komfort.

Objavte ďalšie inovatívne nápady

Vhodný model pre každú situáciu

Sprchovacie WC Mera, Sela a Tuma: Geberit ponúka to správne riešenie prakticky pre každý typ požiadavky a obytného priestoru – od praktického kompletného riešenia WC po sprchovacie sedadlo. Vďaka dokonalej kombinácii dizajnu a technológie nebudete potrebovať viac miesta než na bežnú toaletu.

  • Geberit AquaClean Mera poskytuje úplné pohodlie a spĺňa najvyššie požiadavky na dizajn a funkčnosť.
  • Geberit AquaClean Sela má nadčasový, čistý dizajn. Toto elegantné sprchovacie WC sa vyznačuje čistými líniami, vysokokvalitnými materiálmi a funkciami s mimoriadne jednoduchým a intuitívnym používaním.
  • Geberit AquaClean Tuma je kompaktné a všestranné sprchovacie WC, ktoré ponúka prekvapivé možnosti do každej kúpeľne. Alternatívou kompletného WC riešenia je sedadlo AquaClean Tuma, ktoré sa dá dodatočne kombinovať s rôznymi už inštalovanými toaletami.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean sú vybavené patentovanou sprchovacou technológiou WhirlSpray a intuitívnym diaľkovým ovládaním. Ďalšie komfortné funkcie sú súčasťou v závislosti od modelu, napríklad dámska sprcha, jednotka na odsávanie zápachu, teplovzdušný sušič alebo ohrievanie WC dosky.

Desať dobrých dôvodov, prečo si vybrať Geberit AquaClean Mera

KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Kompletný servis pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Náš zákaznícky servis vám preto vždy rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Či už potrebujete konzultáciu alebo máte otázky ohľadom svojho sprchovacieho WC Geberit AquaClean, ponúkame vám kompletný servis.

Zákaznícky servis Geberit AquaClean

Video

Inovatívne funkcie

Zistite viac o funkciách sprchovacieho WC Geberit AquaClean Mera.

Jednoduchá inštalácia

Pozrite si, aké jednoduché je nainštalovať sprchovacie WC Geberit AquaClean.

Všetky technické informácie o výrobkochnájdete v online katalógu

Ocenenia za dizajn Geberit AquaClean Mera

Ocenenia za dizajn Geberit AquaClean Sela

Ocenenia za dizajn Geberit AquaClean Tuma