Funkčnejší dizajnv kúpeľni

Zjednodušená a nadčasová estetika, ktorú je možné ľahko kombinovať – pre tých, ktorí hľadajú modernú eleganciu a širokú škálu farieb a materiálov.

Ľudia majú rozličný vkus, pokiaľ ide o zariaďovanie kúpeľne. Keďže chceme vyhovieť dopytu ľudí po dizajne na mieru, ponúkame výrobky v rôznych tvaroch, farbách a materiáloch. Popri nadčasovej, štíhlej estetike je základným prvkom dobrého dizajnu zaistiť výnimočné vlastnosti výrobku. V spoločnosti Geberit dokonalá funkčnosť a atraktivita vzhľadu nie sú protichodné koncepty. Naozaj veríme, že sa oba tieto koncepty dopĺňajú. Preto svoje produkty vyvíjame v súlade s mottom Design Meets Function.

Lepšie kúpeľne, lepší život

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre funkčnejší dizajn

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Väčšie pohodlie v kúpeľni
Väčšia bezbariérovosť kúpeľne
Väčšia praktickosť kúpeľne