Viac priestoruv kúpeľni

Inteligentné funkcie a výrobky, ktoré vytvárajú priestor – pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy ohľadom funkčnosti alebo úložného priestoru.

Ale kto má vôbec dostatok priestoru v celom svojom dome, nieto ešte v kúpeľni? Pre väčšinu ľudí je kúpeľňa sotva priestorná miestnosť. Keď príde na navrhovanie novej kúpeľne, ľudia často majú vysoké nároky, a tak by to aj malo byť! Realita však často vyzerá trochu inak. Väčšina ľudí vyžaduje riešenia šetriace priestor, ktoré sú funkčné a zároveň dobre vyzerajú, najmä na toalete pre hostí. Preto vyvíjame výrobky, ktoré čo najviac zväčšujú dostupný priestor a vytvárajú viac miesta na ukladanie.

Lepšie kúpeľne, lepší život

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre viac priestoru

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčšie pohodlie v kúpeľni
Väčšia bezbariérovosť kúpeľne
Väčšia praktickosť kúpeľne