Šikovná rekonštrukcia kúpeľne

Renovácia kúpeľne môže byť nákladná záležitosť, preto je potrebné všetko dobre naplánovať a používať kvalitné výrobky. Iba tak získate dlhotrvajúci pôžitok z kúpeľne.

Neprehľadná kúpeľňa pred renováciou, stojace WC a nadomietková nádržka
Závesné WC pre harmonický dizajn kúpeľne

Príklad premeny zastaralej a neprehľadnej kúpeľne na štýlovú a vzdušnú miestnosť.

LUXUS PRIESTORU

Stačí len inštalácia nového závesného WC a umývadla so zodpovedajúcou skrinkou a výsledkom je upravená a vzdušnejšia kúpeľňa. Okrem iného je to spôsobené voľným priestorom pod toaletou a umývadlom, vďaka ktorému sa miestnosť javí väčšia.

ČISTOTA ZNAMENÁ KOMFORT

Dobre navrhnutá kúpeľňa nie je len otázkou dizajnov a farieb - dôležitú úlohu zohráva aj hygiena a čistota. Vyhnite sa rohom a hranám: ako je zrejmé z príkladu so závesným WC, elimináciou kútov a ťažko prístupných miest sa vyhnete zložitému čisteniu pri upratovaní. Čím menej času strávite upratovaním, tým viac si budete môcť vychutnávať svoj kúpeľ alebo pobyt v kúpeľni.

HARMONICKÝ DIZAJN

Pri kúpe novej pohovky sa musíte ubezpečiť, že zapadá do štýlu zariadenia vášho bytu. Rovnako by ste sa mali zamerať na harmóniu medzi toaletou, umývadlom a kúpeľňovým nábytkom. Po zvážení ďalších požiadaviek, ako je čistota, pohodlie a praktickosť pri zariaďovaní kúpeľne, je dizajn čerešničkou na torte pri vytváraní dokonalej kúpeľne.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom