Inovatívny dizajn sprchovacích WC

Čo majú spoločné sprchovacie WC a dizajn? Myslíte si, že nie veľa? Dokážeme opak. Pretože ak si myslíte, že je to niečo objemné a nevzhľadné, asi ste ešte nevideli moderné a atraktívne sprchovacie toalety.

Prerod toalety

Prvé sprchovacie WC vynašiel koncom 50. rokov 20. storočia Hans Maurer zo Švajčiarska. Jeho „Closomat“ mal spôsobiť revolúciu v hygiene vo švajčiarskych kúpeľniach a jemné čistenie vodou sa malo stať rutinou. Dôraz bol kladený na technológie a funkčnosť. Avšak pôvodné modely boli objemné a na pohľad neforemné.

Dnes sú tieto objemné tvary a viditeľné technické súčasti históriou. Sprchovacie WC sa stalo moderným zariadením prinášajúcim pohodu a dostalo sa do dizajnových kúpeľní po celom svete. Pre každú požiadavku a životnú situáciu existuje vhodný model WC: či už ako kompletné riešenie WC alebo ako flexibilné sprchovacie sedadlo, ktorým pozdvihnete existujúce WC na novú úroveň.

Prepojenie technológie a dizajnu

Geberit AquaClean Sela je puristická a elegantná

Ich spoločným znakom je dlhá životnosť a nadčasový dizajn. Dnešné modely sprchovacích toaliet zaujmú svojím elegantným vzhľadom. Všetky technológie si môžete stále užívať, no už ich nevidno. Prípojky na vodu a elektrinu sú zabudované, takže sprchovacie WC nestráca nič zo svojej príťažlivosti.

Súčasné modely ponúkajú množstvo inovatívnych funkcií. Geberit AquaClean môže byť vybavený podľa vašich osobných preferencií, medzi ktoré patrí splachovanie TurboFlush, vyhrievanie WC sedadla, orientačné svetlo, sušenie teplým vzduchom alebo odsávanie zápachu. Čistenie vodou je praktické a úplne automatické pomocou diaľkového ovládania alebo cez aplikáciu v smartfóne.

Sprchovacia toaleta je prísľubom nielen výnimočnej osobnej hygieny, ale aj jedinečného komfortu a pohodlia. Ľahko sa čistí a rozhodne nepôsobí dojmom zdravotníckej pomôcky. A tak nie je žiadnym prekvapením, že sprchovacie WC sa v súčasnosti tešia čoraz väčšej obľube v Európe vďaka ich jednoduchému a elegantnému dizajnu.

Tri atraktívne sprchovacie toalety Geberit

Geberit AquaClean Mera harmonicky zapadne do každej kúpeľne vďaka svojmu dizajnu

Mera Comfort: AquaClean Mera Comfort má odľahčený a atraktívny vzhľad. Rovnako ako u všetkých modelov Geberit AquaClean sú technológie skryté, no ich prínos je značný. Patrí sem napríklad orientačné svetlo, ktoré sa zapne pri vstupe do kúpeľne, tichá technológia splachovania TurboFlush a v neposlednom rade odsávanie zápachu priamo z WC misy. Sprchovacie WC má zadnú a spodnú časť v prevedení lesklý chróm a odráža kúpeľňový svet, v ktorom je Mera inštalovaná. To umožňuje sprchovaciemu WC harmonicky zapadnúť do svojho prostredia.

Sela: AquaClean Sela zaujme svojou puristickou eleganciou a špičkovými materiálmi. Môže byť čisto biela alebo s detailami z lesklého chrómu. Sela ponúka mimoriadne jednoduché funkcie, ktoré sa intuitívne ovládajú a je ideálna prakticky do každej kúpeľne bez toho, aby priťahovala nechcenú pozornosť.

Tuma Comfort: Vďaka svojim čistým líniám sa AquaClean Tuma Comfort hodí prakticky do každého kúpeľňového konceptu. Tuma sa dodáva s detailmi v štyroch rôznych farbách. V kombinácii s dizajnovým panelom AquaClean alebo sanitárnym modelom Geberit Monolith je ideálnym riešením pre prenajaté byty nielen vizuálne, ale aj technologicky, pretože sa dá jednoducho demontovať a nainštalovať inde, ak sa obyvatelia rozhodnú presťahovať.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom