Plánovanie bezbariérovej kúpeľneAko na to

Naše požiadavky na kúpeľňu sa menia s pribúdajúcim vekom, chorobou alebo po nehode. Zohľadnenie bezbariérovosti pri plánovaní šetrí neskôr čas a peniaze. Náš kontrolný zoznam vám pomôže naplánovať bezbariérovú kúpeľňu vhodnú aj pre seniorov, ktorá spĺňa požiadavky moderného dizajnu.

Čo je bezbariérová kúpeľňa?

Bezbariérová kúpeľňa s umývadlom, WC a sprchou v úrovni podlahy

Bezbariérové kúpeľne sú predovšetkým o odstraňovaní prekážok. Zohľadňujú vek, zníženú pohyblivosť alebo pohyb na vozíčku. Umožňujú ľuďom s obmedzenou schopnosťou pohybu zostať samostatnými pri starostlivosti o svoju osobnú hygienu. Bezbariérový dizajn kúpeľne tak zabezpečuje väčšiu nezávislosť a zvyšuje kvalitu života.

Dostatok priestoru, voľnosť pohybu, dobré svetelné podmienky a protišmyková podlaha sú dôležitými podmienkami pre vytvorenie kúpeľne primeranej veku. Pokiaľ ide o sanitárne inštalácie - sprchy v úrovni podlahy, bezbariérové umývadlá alebo výškovo nastaviteľné závesné toalety – všetky poskytujú pohodlie a bezpečnosť.

Kontrolný zoznam na vytvorenie bezbariérovej kúpeľne:Zvážte nasledujúce body

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.