Nadčasová biela kúpeľňaČo potrebujete vedieť

Kúpeľňa Geberit ONE s bielou sanitárnou keramikou a kúpeľňovým nábytkom (© Geberit)

Biela farba sa stala neoddeliteľnou súčasťou kúpeľne. Hoci dnes existuje široká ponuka farebného kúpeľňového nábytku a kúpeľňovej keramiky, stále je tu miesto pre klasický vzhľad. Pozrite si naše nápady a tipy.

Názor odborníka

„Navrhnúť kúpeľňu tón v tóne, v ktorej sú všetky prvky v rovnakej bielej farbe, je ťažké,“ hovorí odborník na farby a materiály Martin Rohrer zo spoločnosti Geberit. Odporúča: “Najlepšou voľbou je kúpiť keramické spotrebiče od jedného výrobcu alebo z jednej a tej istej kúpeľňovej série - tak sa vyhnete tomu, aby napríklad umývadlo a toaleta mali rôzne farby - a pohrajte sa s kontrastmi. S bielou sanitárnou keramikou kombinujte drevený nábytok alebo nábytok rôznych farieb. Ak však chcete navrhnúť čo najviac v klasickej bielej farbe, môžete pracovať s farebnými doplnkami, ako sú kúpeľňové textílie, ktoré kúpeľni dodajú viac farieb.“ To znamená, že zostanete flexibilní, keď budete konfrontovaní s novými trendmi alebo zmenami štýlu.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom