Údržba vašej kúpeľneSprchy, odtoky a splachovacie nádržky

Ak nebudete svojmu vozidlu poskytovať pravidelnú údržbu, nakoniec sa vám rozpadne kvôli hrdzi. Dôkladná údržba v kúpeľni tiež pomáha zabezpečiť dlhú životnosť zariadení v kúpeľni. Začína sa čistením povrchu sanitárnej keramiky a vodovodných batérií, potom údržbou odtoku vody zo sprchy alebo sprchového žľabu až po čistenie splachovacej nádržky.

Sprcha

Sprcha

Geberit CleanLine uľahčuje údržbu sprchy (© Geberit)

Je dôležité pravidelne čistiť kúpeľňu. To platí aj pre sprchovú vaničku: pravidelné čistenie povrchu zabezpečí, že vanička bude vyzerať dobre, bez nevzhľadných usadenín vodného kameňa a podobne. Ostatné veci si vyžadujú trochu viac času, ale napriek tomu by sa mali vykonávať pravidelne. Patrí medzi ne čistenie sprchového odtoku alebo sprchového žľabu. Lapač vlasov a nečistôt sa dá ľahko vybrať a vyčistiť, ale aj odtok je potrebné raz za čas dôkladne vyčistiť. Zvyšky mydla a nečistôt môžu spôsobiť upchatie odtoku.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.