Neoplatí sa byť skúpy

Chcete kúpeľňu svojich snov. Nekonečná inšpirácia pre tento projekt prichádza z časopisov, Pinterestu alebo Instagramu. Chcieť novú kúpeľňu je pomerne ľahké, jej návrh a vytvorenie sú však oveľa zložitejšie. Majitelia budov často robia kompromisy, aby minimalizovali náklady, ale to môže mať neskôr neblahé následky. Tu je pár tipov, ako tomu zabrániť.

Sigma50 a Sigma21 nové kovové farby
Široký výber splachovacích tlačidiel

Kvalita v popredí
Ak majú majitelia budovy dobrý plán rozpočtu a dostatok inšpirácie, môžu získať odpovede na mnohéotázky už vopred.
Tip č. 1: Vytvorte si solídny plán rozpočtu a majte jasne premyslený návrh miestnosti.

Niekde medzi snom a realitou
Ak je počiatočná situácia jasná, sanitárne spoločnosti alebo architekti môžu pomôcť vytvoriť z vášho návrhu snov čo najreálnejší návrh.
Tip č. 2: Je skvelou pomocou mať pri sebe skúseného a schopného partnera.

Prosím, dotýkajte sa
Kúpeľňa nie je iba o vzhľade, je to aj o samotnom používaní. A z časopisov, Pinterestu a Instagramu môžete uveriť, že majú kúpeľňové výrobky vysokú hodnotu, hoci to tak nie je.
Tip č. 3: Choďte na veľtrhy, do kúpeľňových štúdií alebo showroomov, aby ste sa výrobkov mohli dotknúť a pocítiť ich kvalitu skôr, než sa rozhodnete.

Ak kvalita vyhovuje a výrobcovia dodržia svoje sľuby, budete so svojou vysnívanou kúpeľňou spokojní po mnoho ďalších rokov.

A ešte posledný tip pre vás: všetko, čo je skryté v stene, od potrubia po nádržku, sa ťažko opravuje alebo vymieňa. Práve preto by ste mali mať oči otvorené a zvoliť si kvalitu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni