Zjednodušený prístupv kúpeľni

Ľahko prístupné riešenia kúpeľní bez schodíkov – pre tých, ktorí chcú univerzálny dizajn bez ohľadu na svoj vek či špecifické potreby.

Bezbariérovosť v domácnostiach, najmä v kúpeľni, je neuveriteľne dôležitý koncept, ktorý sa oplatí zahrnúť do plánovania. Vytvoriť miestnosti, ktoré sú vhodné pre každý vek, je výhodou pre každého – od detí po ľudí so zdravotným znevýhodnením. Kúpeľňový dizajn s bezbariérovými prvkami, ktoré myslia na budúcnosť, môže byť skvelým pomocníkom pre dlhodobý pocit pohodlia. Nezáleží teda na vašom veku, vždy je rozumné myslieť na túto tému počas celého procesu navrhovania a plánovania kúpeľne. Investícia do novej kúpeľne by mala zahŕňať dlhodobé rozhodnutia. Preto vyvíjame riešenia, ktoré váš každodenný život dlhodobo uľahčia, aby ste sa mohli tešiť z neobmedzenej mobility.

Lepšie kúpeľne, lepší život

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Užitočné informácie a inteligentné funkcie pre väčšiu bezbariérovosť

Ktorá kúpeľňa je tou pravou pre vás?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Máte záujem o výrobky prispôsobené používateľovi alebo uprednostníte extra pohodlie, ktoré napríklad ponúka sprchovacia toaleta Geberit AquaClean? Alebo uprednostníte univerzálny dizajn? Nech už potrebujete čokoľvek, uľahčíme vám vašu každodennú rutinu našimi šikovnými kúpeľňovými riešeniami.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčšie pohodlie v kúpeľni
Väčšia praktickosť kúpeľne