Ovládacie tlačidlá pre toalety GeberitVýber je dôležitý

Showroom ovládacích tlačidiel

Rôzne dostupné ovládacie tlačidlá

Je to vaša kúpeľňa. Obkladačky si vyberáte tak, aby odrážali váš štýl. Ani pri výbere keramických toaliet a umývadlových batérií neprijímate kompromisy. Vybrať si správne je dôležité, preto Geberit ponúka to pravé ovládacie tlačidlo. Výber správnych možností dizajnu znamená, že jednotlivé nuansy budú dokonale zladené. Ovládacie tlačidlo nielenže dopĺňa vašu kúpeľňu, ale ponúka aj komfortné funkcie, ktoré môžu skutočne zlepšiť váš životný štýl.

Objavte širokú škálu dostupných možností v našom showroome ovládacích tlačidiel a nechajte sa inšpirovať rozmanitosťou ponúkaných tvarov, farieb a materiálov.

FLEXIBILNOSŤ DIZAJNU

Kúpeľňa iCon s tlačidlom Sigma50 v betónovom vzhľade

Ovládacie tlačidlá Geberit nielen skvele vyzerajú, ale majú aj všestranné funkcie. Vyberte si tlačidlo s príslušnými možnosťami, aby vyhovovalo vášmu vkusu a požiadavkám:

 • Odsávanie zápachu
 • Orientačné svetlo
 • Dávkovač čistiacich tyčiniek
 • Bezdotykové splachovanie
 • Tlačidlo zalícované s okolitou stenou
 • Oddialené splachovanie
 • Možnosť vytvoriť si tlačidlo s vlastným dizajnom

Geberit Sigma70Minimalistický, vznášajúci sa dizajn

VIAC MOŽNOSTÍ V PREHĽADE

Geberit DuoFresh

Tlačidlo Geberit Sigma50 s jednotkou odsávania zápachu
DUOFRESH – SVIEŽI VZDUCH PRE KAŽDÉHO

Novú jednotku odsávania zápachu Geberit DuoFresh možno nainštalovať do takmer všetkých podomietkových splachovacích nádržiek Sigma. Okrem vzduchového filtra zahŕňa aj orientačné svetlo a dávkovač čistiacich tyčiniek do nádržky. Jednotku odsávania možno inštalovať aj dodatočne do už namontovaných nádržiek pri splnení určitých podmienok.

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh odstraňuje nepríjemné pachy priamo z keramickej WC misy. Znečistený vzduch sa odsáva cez splachovacie potrubie a splachovací ventil, vyčistí sa v keramickom voštinovom filtri a bočnými prieduchmi pod tlačidlom sa vráti späť do miestnosti. Jednotka ponúka aj ďalšie komfortné funkcie:

 • Orientačné LED svetlo umiestnené za ovládacím tlačidlom, ktoré poskytuje diskrétne osvetlenie počas noci, keď idete na toaletu. Osvetlenie je ovládané senzorom priblíženia, ktorý zaisťuje, že sa odsávanie vzduchu a orientačné svetlo automaticky zapnú a vypnú. Nastavenia senzora priblíženia sa dajú prispôsobiť v aplikácii.
 • Dávkovač tyčiniek do nádržky. Tieto tyčinky zafarbia splachovaciu vodu namodro a majú príjemnú, sviežu vôňu.
INŠTALÁCIA A SPOTREBNÝ MATERIÁL

Inštalácia je jednoduchá a dobre premyslená. Jedinou požiadavkou je pripojenie k elektrickej sieti 230 V.

 • S výnimkou transformátora sa všetky súčasti inštalujú cez servisný otvor nádržky. V súlade s predpismi je transformátor uložený inde, napríklad v podomietkovej skrinke so servisným otvorom.
 • Transformátor sa predáva pod samostatným číslom výrobku.
 • Až na pár výnimiek sa dajú všetky ovládacie tlačidlá Sigma skombinovať s jednotkou odsávania zápachu. Ovládacie tlačidlá starších typov je v prípade dodatočnej inštalácie nutné vymeniť.
 • Vďaka špeciálnemu mechanizmu sa dá ovládacie tlačidlo otvoriť jednoduchým pohybom doboku, čo umožňuje ľahký prístup pri výmene spotrebného materiálu.
 • Dávkovač tyčiniek do nádržky je uložený na ľahko prístupnom mieste za ovládacím tlačidlom.
 • Keramický voštinový filter je taktiež ľahko prístupný a koncový používateľ si ho môže vymeniť sám.
 • Intenzitu orientačného svetla a dĺžku času jeho zapnutia si môže koncový používateľ prispôsobiť v aplikácii.

Keramický voštinový filter aj tyčinky do nádržky sa dajú zakúpiť u predajcov výrobkov Geberit.

Všetko vďaka systému – splachovacie systémy Geberit

Geberit ponúka spoľahlivé, diskrétne, podomietkové riešenia, ktoré zaisťujú dokonalú funkčnosť, výnimočnú praktickosť a maximálnu trvácnosť. Ovládacie tlačidlá sú jedinou súčasťou podomietkovej splachovacej nádržky, ktorú používateľ vidí. V ponuke je široký rad splachovacích systémov, vďaka čomu je možné nájsť ten pravý výrobok na konkrétne použitie alebo do osobitých konštrukčných podmienok. Všetky výrobky dostávajú názov podľa radu, do ktorého patria, aby bolo jednoduchšie zladiť ovládacie tlačidlá Geberit s príslušnými nádržkami: Sigma, Omega alebo Delta.

Splachovací systém Geberit Sigma

Nádržky a ovládacie tlačidlá Geberit Sigma

Splachovací systém Geberit Sigma

Videá

Geberit DuoFresh - prístup

Tlačidlo môže byť jednoducho odsunuté.

Správna voľba

Inšpirujte sa množstvom možností a modelov ovládacích tlačidiel.

Geberit DuoFresh - montáž

Zistite viac o montáži systému odsávania zápachu.

Všetky technické informácie o ovládacích tlačidláchnájdete v produktovom katalógu