Už žiadne studené WC

Cestou na toaletu vám nemusí byť zima, ani WC doska nemusí byť ľadovo studená

Musieť v skorých ranných hodinách vstať z vyhriatej postele je už dosť veľký trest. Ak potom ešte musíte sedieť na studenom WC, príjemný začiatok dňa nie je nič iné, len vzdialená spomienka. Kúpeľňové koberčeky, vyhrievané držiaky na uteráky a podlahové kúrenie môžu istým spôsobom prispieť k tomu, aby ste sa v miestnosti cítili príjemne a útulne, ale samotná toaleta, bohužiaľ, ostáva studeným trónom. Nemusí to tak viac byť – odpoveďou sú WC dosky s ohrievaním. To, čo je v Japonsku už dlho bežnou vecou, sa môže stať skutočnosťou vo vašej kúpeľni. Predstavte si túto situáciu. Zazvoní budík. Vstávate z postele napoly spiaci a idete smerom do kúpeľne. Keď prídete na toaletu, WC doska sa automaticky začne zohrievať vďaka senzoru priblíženia. Stačí si iba sadnúť a vychutnať si príjemné teplo WC dosky.

Mimochodom, nie je to iba o príjemnejšom pocite, WC doska s ohrievaním má tiež zdravotné výhody. Teplo vo všeobecnosti podporuje krvný obeh, ktorý zasa stimuluje močový mechúr a črevá, čo uľahčuje celý proces chodenia na toaletu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.