Už žiadne studené WC

Cestou na toaletu vám nemusí byť zima, ani WC doska nemusí byť ľadovo studená

Musieť v skorých ranných hodinách vstať z vyhriatej postele je už dosť veľký trest. Ak potom ešte musíte sedieť na studenom WC, príjemný začiatok dňa nie je nič iné, len vzdialená spomienka. Kúpeľňové koberčeky, vyhrievané držiaky na uteráky a podlahové kúrenie môžu istým spôsobom prispieť k tomu, aby ste sa v miestnosti cítili príjemne a útulne, ale samotná toaleta, bohužiaľ, ostáva studeným trónom. Nemusí to tak viac byť – odpoveďou sú WC dosky s ohrievaním. To, čo je v Japonsku už dlho bežnou vecou, sa môže stať skutočnosťou vo vašej kúpeľni. Predstavte si túto situáciu. Zazvoní budík. Vstávate z postele napoly spiaci a idete smerom do kúpeľne. Keď prídete na toaletu, WC doska sa automaticky začne zohrievať vďaka senzoru priblíženia. Stačí si iba sadnúť a vychutnať si príjemné teplo WC dosky.

Mimochodom, nie je to iba o príjemnejšom pocite, WC doska s ohrievaním má tiež zdravotné výhody. Teplo vo všeobecnosti podporuje krvný obeh, ktorý zasa stimuluje močový mechúr a črevá, čo uľahčuje celý proces chodenia na toaletu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni