Geberit AquaClean Mera

WC Geberit AquaCleanSprchovacie WC

Premýšľali ste niekedy, prečo hoci vodu používame na čistenie najrôznejších vecí, pri použití toalety siahame po toaletnom papieri? Voda je najčistejším a najjemnejším spôsobom umývania pokožky bez podráždenia, čo je obzvlášť dôležité pre naše citlivé intímne oblasti.

To vyvoláva čoraz viac diskusií o našich zaužívaných postupoch v kúpeľni a zavádzaní nových technológií – s cieľom zabezpečiť jemné, hygienické a dôkladné umytie. Zistite viac o tom, ako čistenie vodou prospieva nášmu zdraviu.

Naše rastúce očakávania vo vzťahu k hygienickým normám sú tiež hnacou silou dopytu po technických riešeniach, ktoré ich dokážu naplniť. Sprchovacie WC vás umyje dôkladne a hygienicky stlačením tlačidla po každej návšteve toalety vďaka jemnému a príjemnému prúdu vody. Sprchová toaleta vám umožní zlepšiť zážitok z použitia toalety a tiež šetriť papier v porovnaní s bežnými toaletami.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean spájajú jedinečný prúd sprchy s atraktívnym dizajnom. Pomáhajú vytvárať esteticky príjemné riešenia v kúpeľni, ktoré zároveň ponúkajú maximálny komfort. So širokou škálou sofistikovaných výrobkov, ktoré možno bez problémov integrovať do prakticky akejkoľvek kúpeľne, kladieme mimoriadny dôraz na súznenie funkčnosti a dizajnu. Okrem bezkonkurenčného pocitu sviežosti a čistoty si zároveň môžete vychutnávať štýlovú a modernú kúpeľňu deň čo deň.

Geberit AquaClean je o kvalite z jedného zdroja. Zistite viac o tom, ako sa spoločnosť Geberit stala lídrom na európskom trhu. Sme hrdí na naše nadčasové a vizuálne pôsobivé produkty, naše bohaté skúsenosti v oblasti sprchovacích WC a šikovné montážne riešenia, ktoré v okamihu premenia vašu kúpeľňu na oázu pohody. Objavte príbeh úspechu Geberit AquaClean.

Zažite jedinečný pocit sprchovacích WC AquaClean na vlastnej koži. Zistite, ako sme si dokázali získať priazeň toľkých ľudí hneď na prvý pokus a navštívte nás na nadchádzajúcom podujatí alebo veľtrhoch. Môžete sa tiež obrátiť na našich špecializovaných partnerov a dohodnúť si predstavenie modelov v ich showroome.

Máte radi pohodlie? Tak prečo nenavštíviť niektorý z vybraných hotelov, ktoré využívajú toalety Geberit AquaClean a užiť si extra dávku pohody pri ďalšom pobyte.

Keď sa rozhodnete kúpiť sprchovacie WC, chcete vedieť, že sa môžete spoľahnúť nielen na prvotriedny produkt, ale aj spoľahlivého partnera, ktorý vám bude asistovať pred, počas aj po nákupe. Sme tu vždy pre vás s prísľubom komplexného servisu.