Neoplatí sa byť skúpy

Chcete kúpeľňu svojich snov. Nekonečná inšpirácia pre tento projekt prichádza z časopisov, Pinterestu alebo Instagramu. Chcieť novú kúpeľňu je pomerne ľahké, jej návrh a vytvorenie sú však oveľa zložitejšie. Majitelia budov často robia kompromisy, aby minimalizovali náklady, ale to môže mať neskôr neblahé následky. Tu je pár tipov, ako tomu zabrániť.

Sigma50 a Sigma21 nové kovové farby
Široký výber splachovacích tlačidiel

Kvalita v popredí
Ak majú majitelia budovy dobrý plán rozpočtu a dostatok inšpirácie, môžu získať odpovede na mnohéotázky už vopred.
Tip č. 1: Vytvorte si solídny plán rozpočtu a majte jasne premyslený návrh miestnosti.

Niekde medzi snom a realitou
Ak je počiatočná situácia jasná, sanitárne spoločnosti alebo architekti môžu pomôcť vytvoriť z vášho návrhu snov čo najreálnejší návrh.
Tip č. 2: Je skvelou pomocou mať pri sebe skúseného a schopného partnera.

Prosím, dotýkajte sa
Kúpeľňa nie je iba o vzhľade, je to aj o samotnom používaní. A z časopisov, Pinterestu a Instagramu môžete uveriť, že majú kúpeľňové výrobky vysokú hodnotu, hoci to tak nie je.
Tip č. 3: Choďte na veľtrhy, do kúpeľňových štúdií alebo showroomov, aby ste sa výrobkov mohli dotknúť a pocítiť ich kvalitu skôr, než sa rozhodnete.

Ak kvalita vyhovuje a výrobcovia dodržia svoje sľuby, budete so svojou vysnívanou kúpeľňou spokojní po mnoho ďalších rokov.

A ešte posledný tip pre vás: všetko, čo je skryté v stene, od potrubia po nádržku, sa ťažko opravuje alebo vymieňa. Práve preto by ste mali mať oči otvorené a zvoliť si kvalitu.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.