Už žiadne oziabanie v kúpeľni

Už žiadne oziabanie v kúpeľni

Vkročením do príjemne teplej kúpeľne sa váš deň skvele naštartuje.

Ak je chlad váš prvý pocit po prebudení, sťažuje vám to vstávanie. Chladná izba alebo dláždená podlaha je veľmi nepríjemný pocit, ak ste ešte stále v polospánku - a to platí najmä v kúpeľni, pretože tam väčšina z nás smeruje hneď po vstaní.

Tu je niekoľko rád, ktoré vám pomôžu zaistiť, aby vám vaša kúpeľňa namiesto toho poskytla príjemný štart do nového dňa.

Ako udržať pocit tepla

Štúdie ukazujú, že teplota v kúpeľni by mala byť minimálne 23 stupňov, aby sme sa počas utierania po sprchovaní alebo kúpeli prestali triasť. Na dosiahnutie tejto odporúčanej teploty je k dispozícii niekoľko možných zdrojov tepla. Podlahové kúrenie, radiátory a vyhrievané WC sedadlá je dnes možné aktivovať jediným stlačením tlačidla, čím sa počas niekoľkých sekúnd vytvorí príjemný pocit tepla.

Ak hľadáte niečo mäkšie pod nohy, zadovážte si kúpeľňový koberček, ktorý umiestnite k umývadlu. Vaša kúpeľňa bude tak útulnejšia a aj na pohľad krajšia.

Mimochodom: Vedeli ste, že zrkadlá sú k dispozícii aj s funkciou vykurovania? Toto však nie je určené na vykurovanie miestnosti - jedná sa o veľmi praktickú funkciu proti zahmlievaniu, takže pri pohľade do zrkadla po horúcej sprche nemusíte pozerať na svoju zahmlenú verziu.

Tip: Správne doplnky, ako sú uteráky v teplých farbách alebo rastliny, môžu ešte viac zútulniť vašu kúpeľňu. Kombinácia vizuálnych prvkov s príjemnými vôňami tiež zaručí, že vaša kúpeľňa bude blažene teplé a útulné miesto.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Vždy aktuálne informácie

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni