Upratovanie bez námahy

Caroline Bamert je expertka na upratovanie – vie, čo to znamená rozlúčiť sa s vecami. Dlhé roky sa zaoberá upratovaním a zbavovaním sa nepotrebných vecí, ponúka semináre pre spoločnosti a workshopy pre jednotlivcov. V krátkom filme vysvetľuje, prečo je kúpeľňa ideálna miestnosť, kde začať, a na čo si dať pri kúpeľňovom nábytku pozor, aby ste sa vyhli hromadeniu zbytočností alebo skrátka priveľkému množstvu vecí hneď od začiatku.

Bez sentimentu

Pre Caroline Bamertovú nie je kúpeľňa miestom pre sentimentálnosť. Dekorácia môže mať samozrejme pozitívny vplyv. Oveľa väčší význam však má zmysel pre poriadok. Emóciu môže vytvoriť gumená kačička, ale nie sprchovací gél. Nemali by sme sa cítiť veľmi sentimentálne voči predmetom v kúpeľni a pokiaľ sú v kúpeľni praktické úložné možnosti, odkladanie vecí bude hračka.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni