TIPY NA INDIVIDUÁLNY DIZAJN V KÚPEĽNI

Premeniť staré na nové - to je trik, ako oživiť vašu kúpeľňu. Ako je možné pomocou niekoľkých nepotrebných vecí vytvoriť jedinečné a zároveň užitočné predmety, ktoré vašej kúpeľni dodajú osobitý ráz? Tu je zopár návrhov.

Špeciálny drevený držiak na toaletný papier
Kúpeľňa iCon s rebríkom na uteráky

Na vytvorenie novej atmosféry nemusíte vždy renovovať celú kúpeľňu. Niekedy môže aj drobná zmena znamenať veľký rozdiel. Na to, aby ste do vašej kúpeľne vdýchli čerstvý vzduch, môže stačiť niekoľko osobných detailov, ako napríklad nové dekoratívne predmety.

V posledných rokoch zaznamenal trend upcyklácie - redizajnu vecí, ktoré už prežili svoje pôvodné použitie a získali novú funkciu a možno aj odlišný štýl - nárast popularity vo všetkých oblastiach v domácnosti. To vysvetľuje, prečo aj jednoduchá euro paleta dnes zdobí moderné domácnosti v podobe konferenčných stolíkov alebo rámov postelí.

Z takýchto kreatívnych riešení môžu ťažiť aj kúpeľne, napríklad upravený starý rebrík môže slúžiť ako vešiak na uteráky alebo stojan na oblečenie, alebo starý kôš sa môže premeniť na štýlový kôš na bielizeň.

UROB SI SÁM V KÚPEĽNI

Veci, s ktorými sa nevieme rozlúčiť a ktoré je možné prerobiť na zaujímavé dizajnové prvky, tiež podporujú myšlienku udržateľnosti v rámci našich „štyroch stien“. Stará stolička, ktorá už napríklad nie je vhodná do jedálne, môže stále fungovať ako stojan na šaty v kúpeľni v „shabby chic“ vzhľade. Mimochodom: Trochu brúsneho papiera, kriedovej farby a bezfarebného laku alebo vosku na drevo ako povrchová úprava dokáže v krátkom čase dodať mnohým drevených predmetom novú vizáž.

ĎALŠIE PRÍKLADY PRAKTICKÝCH NÁPADOV NA OŽIVENIE KÚPEĽNE UPCYKLÁCIOU:

  • zaváracia nádoba premenená do dávkovača mydla,
  • čerstvý náter na krabiciach od ovocia a máte kam odkladať uteráky,
  • zdobené poháre, plechovky a vedrá môžu byť použité ako trendyúložné boxy,
  • prázdne fľaše sú vynikajúcimi vázami.

Kreativite sa medze nekladú - takže možno si veci, ktoré už nepoužívate, čoskoro nájdu cestu späť do vašej kúpeľne.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

VŽDY AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni