Toaleta pre hostí ako vizitka

Malá, ale príjemná – toaleta pre hostí, kde sa vaši hostia budú cítiť uvoľnene

Pri navrhovaní toalety pre hostí ste preukázali zmysel pre štýl. Príjemné farby a kvalitné materiály, dostatočne dimenzované umývadlo s jednoduchými nástennými batériami, veľkorysé zrkadlo, príjemné osvetlenie a tichý odsávací ventilátor pomáhajú zaistiť, aby sa vaši hostia cítili uvoľnene. A pre pohodlie hostí navyše (aj pre vaše) môžete nainštalovať aj sprchovaciu toaletu. Ako hostiteľ môžete tiež návšteve urobiť radosť týmito malými drobnosťami:

  • Prázdne vešiaky na kabáty alebo pulóvre
  • Dva alebo tri kotúče jemného toaletného papiera do zásoby
  • Suchá a čistá WC kefa
  • Dostatok tekutého mydla alebo mydla do domácnosti
  • Kôpka čistých malých uterákov na ruky a kôš na špinavú bielizeň
  • Malý prázdny smetný kôš s vekom

Vyvarujte sa starým časopisom, vonným tyčinkám a zaprášeným sušeným kvetom. Dobre mienené pokyny, ako používať toaletu, sú rovnako nežiaduce Na druhej strane, ak máte priestor na vázu s čerstvými kvetmi, môžete svojich hostí príjemne prekvapiť.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni