Technológie vytvárajú priestor

Prvky sú vďaka dizajnu kúpeľne, ktorý šetrí priestor, okresané na to najzákladnejšie

Mnohí ľudia nechcú „žiť vo veľkom“. Ľudia sa snažia o šetrenie, znižujú svoju spotrebu a limitujú cestovanie. Nápady na bývanie s módnymi názvami, ako sú mikrobývanie a minidomy, v súčasnosti spôsobujú rozruch, pretože sľubujú nižší ekologický vplyv ako tradičné domy. No hoci „menej je viac“ znamená, že môžete mať menší priestor, v žiadnom prípade to neznamená nižšiu kvalitu života.

Zladiť veci až do základov sa uchytilo nielen v architektúre, ale konkrétne v kúpeľňovom dizajne. V tomto prípade „menej je viac“ znamená, že aj malé kúpeľne môžu poskytovať výnimočné pohodlie a vytvárať uvoľnené prostredie vďaka riešeniam šetriacim priestor. Tajomstvo spočíva v predstenovej technológii – čoraz viac technických komponentov sa skrýva do predstenových konštrukcií, aby ich nebolo vidno. Prvky, ktoré zostanú vo vašom zornom poli, vynikajú medzi ostatnými vďaka svojej prvotriednej elegancii a ľahkosti ovládania, čo nás vracia späť k „menej je viac“.

Mimochodom, ak premýšľate nad tým, čo presne znamená mikrobývanie, nie je to jednoduchá odpoveď. V strednej Európe malé bývanie znamená jednočlennú domácnosť do maximálne 30 m². Avšak v Japonsku môžete nájsť malé miestnosti na spanie, ktoré majú povrchovú plochu menej ako 6 m², takže by to u nich vyvolalo iba unavený úsmev.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni