Technológie vytvárajú priestor

Prvky sú vďaka dizajnu kúpeľne, ktorý šetrí priestor, okresané na to najzákladnejšie

Mnohí ľudia nechcú „žiť vo veľkom“. Ľudia sa snažia o šetrenie, znižujú svoju spotrebu a limitujú cestovanie. Nápady na bývanie s módnymi názvami, ako sú mikrobývanie a minidomy, v súčasnosti spôsobujú rozruch, pretože sľubujú nižší ekologický vplyv ako tradičné domy. No hoci „menej je viac“ znamená, že môžete mať menší priestor, v žiadnom prípade to neznamená nižšiu kvalitu života.

Zladiť veci až do základov sa uchytilo nielen v architektúre, ale konkrétne v kúpeľňovom dizajne. V tomto prípade „menej je viac“ znamená, že aj malé kúpeľne môžu poskytovať výnimočné pohodlie a vytvárať uvoľnené prostredie vďaka riešeniam šetriacim priestor. Tajomstvo spočíva v predstenovej technológii – čoraz viac technických komponentov sa skrýva do predstenových konštrukcií, aby ich nebolo vidno. Prvky, ktoré zostanú vo vašom zornom poli, vynikajú medzi ostatnými vďaka svojej prvotriednej elegancii a ľahkosti ovládania, čo nás vracia späť k „menej je viac“.

Mimochodom, ak premýšľate nad tým, čo presne znamená mikrobývanie, nie je to jednoduchá odpoveď. V strednej Európe malé bývanie znamená jednočlennú domácnosť do maximálne 30 m². Avšak v Japonsku môžete nájsť malé miestnosti na spanie, ktoré majú povrchovú plochu menej ako 6 m², takže by to u nich vyvolalo iba unavený úsmev.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.