Sprchovanie Snoopyho

Dobrý zachytávač vlasov sprchový odtok ochráni pred steblami trávy a psími chlpmi

Ako majitelia psov isto vedia, ak sa váš štvornohý kamarát šťastne váľa na lúke alebo na okraji cesty, vo väčšine prípadov bude potrebovať dôkladné umytie. Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť blato a nečistoty, je dať ho do vane alebo pod sprchu. Tieto možnosti sa však nie vždy páčia vášmu miláčikovi – niekedy sa pokúsi utiecť, aby sa nenamočil.

Pre malé a stredne veľké zvieratá je vaňa najlepším miestom na očistu. Z vane váš pes len tak ľahko neutečie, takže nebudete mať problém ho umyť. Ak je váš pes väčší a ťažší, bude prakticky nemožné bezpečne ho dostať do vane a z vane. Ak potom váš mokrý pes z vane vyskočí, je tu reálne riziko zranenia tak pre psa, ako aj pre človeka.

V takomto prípade je bezpečnejšie vziať vášho špinavého kamaráta do sprchy. To je najjednoduchšie, keď máte sprchu v úrovni podlahy, pretože sa vám nedostanú do cesty žiadne hrany, čo umožňuje ľahký prístup. Stačí už len pustiť vodu.

Aby ste zabránili upchatiu odtokov, mali by ste pred začatím umývania svojho psa odstrániť hrubé nečistoty. Zachytávač vlasov potom ochráni odtok pred steblami trávy a psími chlpmi. Integrovaná hrebeňová vložka v sprchovom žľabe Geberit zabráni, aby sa odtok upchal. Takže teraz už nič nestojí v ceste tomu, aby si váš miláčik užil svoj čas v kúpeľni.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni