Pekné miesto na sedenie

Sú dni, keď sa skrátka necítite dobre. Ste bez energie a máte pocit, že ledva stojíte. Znie vám to povedome? V takéto dni môže byť aj sprchovanie malou výzvou.

Kúpeľňa Geberit so sedením

Sedenie v sprche

Striedanie teplej a studenej sprchy podporí váš krvný obeh a často dokáže zázraky.

Inštaláciou sprchy v úrovni podlahy, optimalizovanými podlahovými podmienkami a použitím sprchového sedadla sa dá v priestore sprchy zvýšiť pohodlie a bezpečnosť. Podľa vašich preferencií môžu byť sprchové sedadlá výškovo nastaviteľné, inštalované v pevnej výške alebo sú k dispozícii ako mobilné riešenie, ktoré sa dá zavesiť. Majú vysokú nosnosť a vďaka tomu, že sa dajú zložiť zaberú len veľmi málo miesta. Dobre poslúži aj jednoduchá stolička vhodná do vlhkého prostredia.

 Sprcha s obloženou lavičkou

Sedieť a užívať si teplú vodu zo sprchy je úžasne relaxačné - stoličku v sprche však možno použiť aj ako veľmi pohodlnú opierku na nohy napríklad pri holení nôh alebo pri hydroliečbe striedavou horúcou a studenou vodou.

Je pravda, že sprchové sedadlo alebo stolička nie sú vždy tým najštýlovejším dizajnovým prvkom. Lavica integrovaná do sprchy predstavuje vhodnú alternatívu k bežnému sedeniu. Pri správnom výbere materiálu a farby môže perfektne zapadnúť do celkového dizajnu a ponúknuť nielen priestor na sedenie, ale aj miesto na odkladanie kúpeľňových doplnkov.

Poraďte sa v špecializovaných predajniach

Ak by ste do svojej budúcej sprchy chceli zvážiť sedenie, odporúčame vám dohodnúť si termín a porozprávať sa s niekým v najbližšej špecializovanej predajni. Tam vám poradia najlepšie.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni