Pekné miesto na sedenie

Sú dni, keď sa skrátka necítite dobre. Ste bez energie a máte pocit, že ledva stojíte. Znie vám to povedome? V takéto dni môže byť aj sprchovanie malou výzvou.

Kúpeľňa Geberit so sedením

Sedenie v sprche

Striedanie teplej a studenej sprchy podporí váš krvný obeh a často dokáže zázraky.

Inštaláciou sprchy v úrovni podlahy, optimalizovanými podlahovými podmienkami a použitím sprchového sedadla sa dá v priestore sprchy zvýšiť pohodlie a bezpečnosť. Podľa vašich preferencií môžu byť sprchové sedadlá výškovo nastaviteľné, inštalované v pevnej výške alebo sú k dispozícii ako mobilné riešenie, ktoré sa dá zavesiť. Majú vysokú nosnosť a vďaka tomu, že sa dajú zložiť zaberú len veľmi málo miesta. Dobre poslúži aj jednoduchá stolička vhodná do vlhkého prostredia.

 Sprcha s obloženou lavičkou

Sedieť a užívať si teplú vodu zo sprchy je úžasne relaxačné - stoličku v sprche však možno použiť aj ako veľmi pohodlnú opierku na nohy napríklad pri holení nôh alebo pri hydroliečbe striedavou horúcou a studenou vodou.

Je pravda, že sprchové sedadlo alebo stolička nie sú vždy tým najštýlovejším dizajnovým prvkom. Lavica integrovaná do sprchy predstavuje vhodnú alternatívu k bežnému sedeniu. Pri správnom výbere materiálu a farby môže perfektne zapadnúť do celkového dizajnu a ponúknuť nielen priestor na sedenie, ale aj miesto na odkladanie kúpeľňových doplnkov.

Poraďte sa v špecializovaných predajniach

Ak by ste do svojej budúcej sprchy chceli zvážiť sedenie, odporúčame vám dohodnúť si termín a porozprávať sa s niekým v najbližšej špecializovanej predajni. Tam vám poradia najlepšie.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.