Obhajoba vane | geberit.sk

Obhajoba vane

vaňa Geberit Soana

Trend je jasný: sprchy, obzvlášť sprchy v úrovni podlahy, zvíťazili nad starými dobrými vaňami. Vane stratili priazeň verejnosti takmer do tej miery, do akej sa sprchy vyšplhali na stupnici obľúbenosti.

A to napriek tomu, že iné sanitárne výrobky v porovnaní s vaňou blednú. Vaňa predstavuje oázu pokoja a najčistejšiu podobu osobnej hygieny. Napokon aj Kleopatra sa v mlieku kúpala a nie sprchovala!

Pre tých, ktorých sa nevolajú Kleopatra a ktorí majú iba jednu kúpeľňu, je klasická vaňa so sprchovacou hlavicou a závesom tou najlepšou voľbou. Ak máte o niečo viac priestoru, nemusíte si vyberať, môžete mať aj samostatne stojacu vaňu.

Ale buďte rozumní: nedovoľte, aby vás priestor navyše zlákal na výber väčšej vane. Nie je náhoda, že bežná veľkosť vane je vo všeobecnosti 175 cm na 70 alebo 75 cm. Dôvodom je, že vaňa by mala mať tú správnu veľkosť pre vaše telo a dokonale vám sadnúť.

Treba zohľadniť ešte jeden detail, ktorý sa z dlhodobého hľadiska ukáže ako veľmi dôležitý: systém ovládania odtoku. Keď si sadnete do vane, aby ste si ju vyskúšali (čo je rovnako dôležité, ako vyskúšať si nové topánky), uistite sa, že vám systém ovládania odtoku nezavadzia, pretože by to mohlo skaziť celý zážitok z kúpania.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.