Nový zážitok z hosťovského WC

Hosťovská kúpeľňa pred a po renovácii

Veľkosť kúpeľne absolútne nesúvisí s tým, ako pohodlne sa cítite a čo miestnosť ponúka. Presne to ukazuje táto renovácia hosťovskej kúpeľne.

Niekedy stačia aj malé zmeny na výrazné zvýšenie príjemnej atmosféry. Holandská rodina chcela, aby ich tichý malý priestor bol útulný a zároveň vyzeral upravene. Tiež bolo pre nich dôležité, aby sa všetko dalo ľahko čistiť. Cieľom bolo dať hosťovskej kúpeľni úplne nový vzhľad vykonaním niekoľkých zmien, s osobitným dôrazom na vysokokvalitné vybavenie.

Štýlové vybavenie

Nadčasovým sivým kamenným dlaždiciam bolo dovolené zostať. Keramika, kúpeľňový nábytok a splachovacie tlačidlo boli vymenené a teraz vytvárajú v malom priestore väčší pocit pohodlia a vkusu. Konkrétne to znamenalo, že bolo nainštalované nové umývadlo spolu so zodpovedajúcou skrinkou a integrovaným držadlom na uteráky. Výhodou je to, že uľahčuje udržiavanie poriadku a uterák nepúta pozornosť hneď, ako vojdete do miestnosti. Transformácia smerom k vytvoreniu väčšej štruktúry v priestore bola dosiahnutá nahradením obrazu na stene praktickou magnetickou tabuľou, ktorá ponúka flexibilný úložný priestor napríklad na dekoratívne predmety a doplnky.

Pôvodné závesné WC bolo nahradené atraktívnou kompaktnou verziou, ktorá je tiež závesná. Malá projekcia toalety šetrí priestor v miestnosti a ponúka viac miesta na nohy pri sedení. To vyhovuje celej rodine, pretože všetci v rodine sú vysokí. Skutočným bonusom nového WC je však to, že je bez okrajov, čo uľahčuje čistenie a údržbu.

Extra komfort pre hosťovské WC

Novú keramiku sa rodina rozhodla doplniť puristickým ovládacím tlačidlom v bielej a chrómovej farbe. Pod elegantným dizajnom sa skrýva praktická doplnková funkcia v podobe jednotky na odsávanie zápachu, ktorá je nainštalovaná v podomietkovej nádržke a zabezpečuje vždy svieži vzduch v malom priestore. To je obzvlášť užitočné, keď v miestnosti nie je žiadne okno. Nepríjemné pachy sa odsávajú priamo z keramickej misy a sú účinne neutralizované v keramickom voštinovom filtri. Ovládacie tlačidlo dodáva hosťovskej kúpeľni svieži, nový „wow“ efekt a určite bude hitom medzi hosťami.

Ovládacie tlačidlo Sigma50 s integrovanou jednotkou odsávania zápachu DuoFresh
Umývadlo Selnova Compact s umývadlovou skrinkou s integrovaným držadlom na uteráky

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Vždy aktuálne informácie

Štyri obrázky Tipy a rady Geberit

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni