Kde sa romantika stretáva s ruchom

Ak máte úložný priestor v kúpeľni pod kontrolou, nemáte sa čoho báť, keď príde na každodenný zhon v kúpeľni

Predstavte si to – mihotajúce sa svetlo sviečok, ružové lupienky všade naokolo. Príjemná vôňa a nežné zvuky zapĺňajú priestor. Konečne sa môžete úplne uvoľniť... ale počkať chvíľu – scéna so sviečkami a ružami bola zo včerajšieho večera. Teraz je niečo po siedmej ráno, takže sa treba opäť tvrdo vrátiť do reality. Členovia rodiny odchádzajú do práce, školy a škôlky, všetci sa snažia dostať do kúpeľne v rovnakom čase, z čoho je každý deň problém.

Je to nielen oáza pokoja, ale aj miesto, kde to žije. Kúpeľňa musí spĺňať rozličné požiadavky – niekedy prakticky súčasne. Ak je šikovne navrhnutá, presne tak to môže byť. Je to všetko otázka dobrého dizajnu a využitia úložného priestoru. Umiestniť predmety do rôznych typov kúpeľňového nábytku tak, aby všetko malo svoje logické miesto a dalo sa rýchlo dosiahnuť, je skutočné umenie. Zrkadlová skrinka je napríklad ideálne miesto na väčšinu bežne používaných predmetov, ako sú zubné kefky, dezodorant a kozmetika. V ideálnom prípade potom skrinka pod umývadlo stačí ako zvyšok úložných priestorov. Okrem svojej funkcie ako úložného priestoru na kefy na vlasy a sušič na vlasy tiež slúži ako skutočný sklad, v ktorom nájdete miesto na predmety, ako sú prísady do kúpeľa a uteráky na ruky. Ak by ste chceli mať ešte viac priestoru, môžete pridať bočnú skrinku alebo vysokú skrinku.

V skratke, ak máte úložný priestor v kúpeľni pod kontrolou, nemáte sa čoho báť, keď príde na každodenný zhon v rodinnej kúpeľni. Namiesto toho sa môžete tešiť na príjemné chvíle relaxu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni