Kde sa romantika stretáva s ruchom

Ak máte úložný priestor v kúpeľni pod kontrolou, nemáte sa čoho báť, keď príde na každodenný zhon v kúpeľni

Predstavte si to – mihotajúce sa svetlo sviečok, ružové lupienky všade naokolo. Príjemná vôňa a nežné zvuky zapĺňajú priestor. Konečne sa môžete úplne uvoľniť... ale počkať chvíľu – scéna so sviečkami a ružami bola zo včerajšieho večera. Teraz je niečo po siedmej ráno, takže sa treba opäť tvrdo vrátiť do reality. Členovia rodiny odchádzajú do práce, školy a škôlky, všetci sa snažia dostať do kúpeľne v rovnakom čase, z čoho je každý deň problém.

Je to nielen oáza pokoja, ale aj miesto, kde to žije. Kúpeľňa musí spĺňať rozličné požiadavky – niekedy prakticky súčasne. Ak je šikovne navrhnutá, presne tak to môže byť. Je to všetko otázka dobrého dizajnu a využitia úložného priestoru. Umiestniť predmety do rôznych typov kúpeľňového nábytku tak, aby všetko malo svoje logické miesto a dalo sa rýchlo dosiahnuť, je skutočné umenie. Zrkadlová skrinka je napríklad ideálne miesto na väčšinu bežne používaných predmetov, ako sú zubné kefky, dezodorant a kozmetika. V ideálnom prípade potom skrinka pod umývadlo stačí ako zvyšok úložných priestorov. Okrem svojej funkcie ako úložného priestoru na kefy na vlasy a sušič na vlasy tiež slúži ako skutočný sklad, v ktorom nájdete miesto na predmety, ako sú prísady do kúpeľa a uteráky na ruky. Ak by ste chceli mať ešte viac priestoru, môžete pridať bočnú skrinku alebo vysokú skrinku.

V skratke, ak máte úložný priestor v kúpeľni pod kontrolou, nemáte sa čoho báť, keď príde na každodenný zhon v rodinnej kúpeľni. Namiesto toho sa môžete tešiť na príjemné chvíle relaxu.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.