Dokonale čisté

Čistenie splachovacieho tlačidla Geberit Sigma20

Je dôležité, aby kúpeľňa mala štýlový dizajn a šikovné funkcie, no pre používateľa je ešte dôležitejšia jej čistota. Pomocou zopár jednoduchých trikov bude vaša kúpeľňa žiarivo čistá.

 • Jednoduchá dostupnosť
  Kúpeľňové príslušenstvo usporiadané v boxoch je možné ľahko odložiť, vďaka čomu sú povrchy voľné a dajú sa rýchlo a jednoducho vyčistiť. Alebo ešte lepšie: použite praktické usporiadacie boxy, aby ste naplno využili vnútorný priestor kúpeľňového nábytku.
 • Jednoduché vyprázdnenie
  Držiaky toaletných kief musia byť rovnako čisté ako samotné toaletné kefy. V opačnom prípade zvyšková voda v držiakoch rýchlo rozšíri nepríjemný zápach, preto by mali mať jednoduchý dizajn a mali by sa dať ľahko a bezpečne čistiť.
 • Splachovanie
  Kanalizačné potrubie tiež potrebuje údržbu, hoci ho v kúpeľni nevidno. Nánosy sa môžu rýchlo hromadiť v zápachovej uzávierke alebo na keramických povrchoch, čo sťažuje čistenie. Pravidelne tieto miesta preplachujte dostatočným množstvom vody, aby ste tomu predišli.
 • Častejšie čistenie
  Spoje okolo WC a umývadla sú hlavné oblasti, kde sa ukladajú nečistoty, baktérie alebo striekance z toalety. To môže zapríčiniť vznik nepríjemného pachu. Pravidelne čistite toaletu a umývadlo a nezabudnite občas vyčistiť aj spoje, aby ste tomu zabránili.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni