Dokonale čisté

Jednoduché čistenie kúpeľní

Je dôležité, aby kúpeľňa mala štýlový dizajn a šikovné funkcie, no pre používateľa je ešte dôležitejšia jej čistota. Pomocou zopár jednoduchých trikov bude vaša kúpeľňa žiarivo čistá.

 • Jednoduchá dostupnosť
  Kúpeľňové príslušenstvo usporiadané v boxoch je možné ľahko odložiť, vďaka čomu sú povrchy voľné a dajú sa rýchlo a jednoducho vyčistiť. Alebo ešte lepšie: použite praktické usporiadacie boxy, aby ste naplno využili vnútorný priestor kúpeľňového nábytku.
 • Jednoduché vyprázdnenie
  Držiaky toaletných kief musia byť rovnako čisté ako samotné toaletné kefy. V opačnom prípade zvyšková voda v držiakoch rýchlo rozšíri nepríjemný zápach, preto by mali mať jednoduchý dizajn a mali by sa dať ľahko a bezpečne čistiť.
 • Splachovanie
  Kanalizačné potrubie tiež potrebuje údržbu, hoci ho v kúpeľni nevidno. Nánosy sa môžu rýchlo hromadiť v zápachovej uzávierke alebo na keramických povrchoch, čo sťažuje čistenie. Pravidelne tieto miesta preplachujte dostatočným množstvom vody, aby ste tomu predišli.
 • Častejšie čistenie
  Spoje okolo WC a umývadla sú hlavné oblasti, kde sa ukladajú nečistoty, baktérie alebo striekance z toalety. To môže zapríčiniť vznik nepríjemného pachu. Pravidelne čistite toaletu a umývadlo a nezabudnite občas vyčistiť aj spoje, aby ste tomu zabránili.

Kúpeľňové výrobky

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.