Priestorovo úsporné riešenia pre vašu kúpeľňu

V kúpeľni nikdy nie je dosť miesta

Mnohé kúpeľne nie sú také veľké, ako by sme chceli. Geberit ponúka priestorovo úspornú keramiku a kúpeľňový nábytok s užitočnými funkciami, ktoré optimálne využívajú dostupný priestor a uľahčujú udržiavanie poriadku.

Kúpeľňa Geberit Acanto

Prinášame vám informácie o produktoch pre malé kúpeľne:

  • Prispôsobené riešenia umývadiel pre malé alebo neforemne miestnosti.
  • Kúpeľňový nábytok s malým prečnievaním do priestoru, a stále dostatkom miesta na kozmetiku či uteráky.
  • Tenké zrkadlové skrinky pre ďalší úložný priestor.
  • Skrátená WC keramika so zmenšeným prečnievaním do priestoru pre voľnosť pohybu v úzkych kúpeľňových priestoroch.

Dokonalé umývadlo do každej kúpeľne

Keď je priestor obmedzený, dizajn umývadla musí byť dokonale prispôsobený pôdorysu. Práve preto Geberit ponúka široký sortiment rôznych kúpeľňových sérií s rôznymi umývadlami. Úzke umývadlá so zníženou montážnou hĺbkou - najmä malé modely s bočnými policami a rohové riešenia pre malé miestnosti.

Riešenia na mieru do malých alebo neforemných kúpeľní

Kúpeľňový nábytok na mieru s dostatkom odkladacieho priestoru

Je pre vás dôležité mať priestor na všetko, čo chcete uložiť bez kompromisov v oblasti vkusu a dizajnu? S dizajnovou a sériovou rozmanitosťou kúpeľňového nábytku Geberit to nie je žiadny problém, pretože jeho súčasťou sú aj dokonale padnúce umývadlové skrinky s množstvom úložného priestoru pre úzke umývadlá a rôzne tvary umývadiel. To umožňuje premeniť aj malé kúpeľne, kúpeľne pre hostí a izby s náročným dispozičným riešením na skutočné zázraky šetriace priestor.

Zrkadlá opticky zväčšia miestnosť

Zrkadlá opticky zväčšia miestnosť

Zrkadlá a zrkadlové skrinky sú dostupné vo veľkostiach zodpovedajúcich umývadlám a umývadielkám a ponúkajú ideálne riešenia pre každú malú kúpeľňu. Poskytujú vynikajúce osvetlenie umývadla a vytvárajú príjemnú atmosféru aj v malých miestnostiach. A čo viac, šikovne umiestnené zrkadlové plochy môžu miestnosť dokonca zväčšiť. A netreba zabúdať, že zrkadlové skrinky poskytujú ďalší úložný priestor.

Skrátené WC Aj na toalete môžete ušetriť priestor

Séria Geberit Acanto

Z tohto dôvodu sú v ponuke skrátené keramické misy. Sú o niekoľko centimetrov kratšie ako bežné WC, čo v malej miestnosti môže znamenať veľa. Taktiež závesné WC je výborným riešením, pokiaľ chcete, aby kúpeľňa pôsobila vzdušnejšie a priestrannejšie.

Kompaktné WC modely nájdete v mnohých kúpeľňových sériách Geberit.

Prečítajte si viac o našich WC riešeniach

Všetky kúpeľňové série Geberit v kocke

Priestorovo úsporné riešenie splachovania WC

Geberit Monolith

Sanitárny modul Geberit Monolith pre WC je mimoriadne obľúbený. Všetky sanitárne technolňogie, ako sú splachovacia nádržka, dvojité splachovanie a odpad, sa nachádzajú v tomto tenkom, elegantnom module. Priestorovo úsporné riešenie je ideálne pre novostavby aj rekonštrukcie a vo štandardne nevyžaduje žiadne stavebné úpravy.

Geberit Monolith