Lepšia kúpeľňa, lepší životČo je pre vás v kúpeľni dôležité?

Spoločnosť Geberit si dala za cieľ používať inovatívne sanitárne výrobky na dlhodobé zlepšenie kvality života ľudí. Aby sme pochopili špecifické potreby našich koncových používateľov, uskutočnili sme štúdiu v Európe. Tu sme identifikovali šesť hlavných požiadaviek - čistotu, praktickosť, pohodlie, optimalizáciu priestoru, dizajn a univerzálnosť. Spoločnosť Geberit vyvíja a poskytuje produkty a riešenia, ktoré do bodky spĺňajú tieto požiadavky. Čo konkrétne hľadáte v kúpeľni?

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nájdite showroom vo vašej blizkosti

Zákazníci v kúpeľňovom showroome

Návšteva kúpeľňového showroomu je dokonalým spôsobom, ako vidieť kúpeľňové série Geberit naživo, získať dobré rady od skúsených odborníkov a zblízka si prezrieť výhody výrobkov Geberit. „Design Meets Function“ - názov hovorí za všetko. Prezrite si naše výrobky sami a vyskúšajte ich inšpiratívny dizajn a šikovné funkcie. S našimi výrobkami sa každá návšteva kúpeľne stáva niečím veľmi zvláštnym.

Dbáme na to, aby boli splnené požiadavky našich zákazníkov. Bez ohľadu na to, či je pre vás dôležitá čistota, praktickosť, pohodlie, optimalizácia priestoru, dizajn alebo univerzálnosť, máme v ponuke tie správne produkty.

Nájdite si showroom vo vašej blízkosti