Geberit ComfortLightSvetlo, ktoré si obľúbite - zaručene

Často je to prvé miesto, kam ráno ideme, a posledné miesto, kam ideme večer: kúpeľňa. Je to miesto, kde sa pripravujeme na deň a staráme sa o seba pred spaním. Útulná atmosféra v kúpeľni pomáha pozitívne začať deň a pokojne ho ukončiť. Koncept osvetlenia Geberit vytvára harmonické osvetlenie prostredníctvom prepojených svetelných zdrojov a systému Geberit ComfortLight.

Výhody:

  • Sanitárne výrobky a kúpeľňový nábytok s technológiou Geberit ComfortLight navodia v miestnosti príjemnú atmosféru a dokonale ju osvetlia v ktorúkoľvek dennú dobu.
  • Nastaviteľný jas a farba svetla prinášajú do kúpeľne potrebné pohodlie.
  • Prepojené svetelné zdroje možno ovládať súčasne a harmonicky stlačením tlačidla.

Intuitívne si zvoľte vhodné osvetlenie pre každú situáciu

Automatické ovládanie svetla umožňuje plynulé stmievanie a intuitívne ovládanie: svetlo je automaticky chladnejšie, keď je svetlo jasnejšie a teplejšie, keď sa stlmí. Táto kombinácia farebnej teploty a jasu je to, čo robí Geberit ComfortLight jedinečným. Koncepcia osvetlenia ponúka štyri naprogramované nálady osvetlenia, ktoré môžu byť plynulo tlmené, aby poskytli správne svetlo pre každú potrebu:

Jednoduché ovládanieHarmonické osvetlenie jedným dotykom

Všetky svetelné zdroje možno ovládať súčasne stlačením tlačidla pomocou osvedčeného riadiaceho systému DALI. Zákazníci sa môžu rozhodnúť, či chcú osvetlenie ovládať digitálne prostredníctvom aplikácie Geberit Home, pomocou dotykového senzorového spínača na zrkadlovej skrinke alebo pomocou vypínača svetla v kúpeľni. Pomocou aplikácie Geberit Home možno tiež vopred naprogramovať časové rámce pre rôzne svetelné nálady.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac komfortu v kúpeľni