Svieži vzduch v kúpeľniJednotka odsávania zápachu DuoFresh

Nežiaduce pachy v kúpeľni je častý problém. A my všetci máme svoje vlastné spôsoby, ako sa ich zbaviť, od zapálenia vonných tyčiniek a rozprašovania osviežovačov vzduchu po jednoduché ponechanie otvorených okien. Nikdy sa skutočne nepozastavíme a nezamyslíme nad tým, akú veľkú úlohu zohrávajú pachy v našom každodennom živote. Dokonca aj najmenší pach vyvoláva reakciu, čo znamená, že náš mozog spája svieže vône s príjemnými pocitmi.

Zatiaľ čo osviežovače vzduchu dočasne maskujú pachy a cez otvorené okná vniká dnu studený vzduch, modul Geberit DuoFresh funguje bez akýchkoľvek nežiaducich vedľajších účinkov. Jednotka na odsávanie zápachu je výhodná v mnohých smeroch. Odsávanie vzduchu a svetlo sú automaticky riadené snímačom priblíženia. Vzduch sa odsáva priamo z keramickej toalety a vracia sa do miestnosti až po vyčistení vo voštinovom fitri. Jednotka DuoFresh sa dá jednoducho nainštalovať do nádržky Geberit Sigma a skombinovať prakticky s každým ovládacím tlačidlom zo sortimentu Sigma.

Jednotka Geberit DuoFresh nielen odstraňuje nepríjemné pachy, ale ponúka aj celý rad inteligentných funkcií. Napríklad voliteľný vstavaný senzor deteguje, keď niekto príde na toaletu a automaticky aktivuje jednotku na odsávanie zápachu a neskôr sa automaticky vypne. Orientačné svetlo LED sa navyše v noci automaticky zapne, aby ste sa ľahko dostali k toalete aj bez rozsvietenia veľkého svetla.

Ovládacie tlačidlo Geberit Sigma50

Dostatok čerstvého vzduchu s malým úsilím pri inštalácii

Chceli ste si vždy užiť výhody WC bez zápachu, ale nechceli ste sa trápiť s rozsiahlou renováciou? Alebo práve teraz plánujete novú kúpeľňu svojich snov? V oboch prípadoch je modul Geberit DuoFresh pre vás tým prvým riešením.

K ovládacím tlačidlám

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac komfortu v kúpeľni