Geberit WC systémDokonalá kombinácia technológie splachovania a kúpeľňovej keramiky

Ak hľadáte toaletu s vynikajúcim splachovacím výkonom a komplexným všestranným balíkom funkcií, potom nehľadajte nič iné ako Geberit WC systém.

Geberit WC systém predstavuje optimálnu kombináciu podomietkových splachovacích nádržiek a toaliet, ktoré ponúkajú veľké výhody pre koncových zákazníkov aj inštalatérov. Tento pôsobivý systém spĺňa všetky požiadavky, pokiaľ ide o silný a presný výkon splachovania, rýchlu inštaláciu a špeciálne záruky, aby mal zákazník istotu, že z jeho silných stránok bude môcť profitovať mnoho ďalších rokov. Ponúkame vám všetko z jedného zdroja, aby sme mali istotu, že so svojou toaletou budete absolútne spokojní dlhé roky.

Prečo si vybrať Geberit WC systém?Vaše výhody

Lepší splachovací výkon

V kombinácii s nádržkou ponúka naša technológia TurboFlush vynikajúci splachovací výkon.

Vyšší štandard čistoty

Vďaka odnímateľnému WC sedadlu, špeciálnej glazúre a bezokrajovej WC mise sa naše toalety veľmi ľahko čistia.

Vylepšený dizajn

Vyberte si ovládacie tlačidlo, ktoré dokonale ladí s vašou kúpeľňou a s vašim štýlom.

Vyššia kvalita

Naše výrobky dôkladne testujeme, aby sme vám vedeli ponúknuť dlhodobé záruky a dostupnosť náhradných dielov.

Až 10-krát vyšší splachovací výkonIdeálna kombinácia technológie splachovania WC a keramiky

Na zabezpečenie dôkladného spláchnutia toalety treba viac než len vodu. V konečnom dôsledku záleží na veľkosti sily, ktorá sa použije na to, aby sa voda dostala z nádržky do misy WC a ako presne je voda vedená cez sanitárnu keramiku tak, aby celá vnútorná keramika bola opláchnutá kompletne a dočista.

WC keramika od spoločnosti Geberit ponúka vynikajúci splachovací výkon v kombinácii s optimálne zosúladenou nádržkou Geberit. A čo viac, tento WC systém prekračuje požiadavky normy na splachovanie toalety10-násobne vďaka funkciám, ako je optimalizovaný tvar keramiky a presné a výkonné smerovanie splachovacej vody. Vďaka bezokrajovému dizajnu WC keramiky Geberit sa naše toalety veľmi ľahko čistia.

Vyšší splachovací výkon s Geberit TurboFlush

Neustále rozvíjame našeWCs ohľadom na potreby našich zákazníkov. Dôležitá časť vývojárskych prác prebieha v internom laboratóriu pre sanitu. V spoločnosti Geberit vykonávame presné analýzy prietoku splachovacej vody v našich toaletách, aby sme boli schopní priebežne optimalizovať výkon splachovania. Splachovacia technológia Geberit TurboFlush je zárukou spoľahlivej čistoty vášho WC.

Špeciálna vnútorná geometria sa stará o to, aby voda v našich toaletách bola presne a účinne nasmerovaná s cieľom dosiahnuť opláchnutie celého povrchu. V našom vlastnom laboratóriu pre sanitu sme realizovali až 13 rôznych testov splachovania a výsledky ukazujú, že náš splachovací výkon je jednoducho vynikajúci.

DLHODOBÉ ZÁRUKYVĎAKA CERTIFIKOVANEJ KVALITE

Dostupnosť náhradných dielov po dobu 50 rokov: Geberit zaručuje funkčnosť splachovania svojich podomietkových WC nádržiek na 50 rokov. Nevzťahuje sa na špecifické funkcie elektronických výrobkov, ako je hygienické prepláchnutie alebo odsávanie zápachu DuoFresh.

Ľahko umývateľné povrchyvďaka doplnkovým funkciám

Odnímateľné WC sedadlo na jednoduché čistenie WC Acanto

Čistenie toalety ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka bezokrajovej keramike WC Geberit, ľahko odnímateľným WC sedadlám a neuveriteľne hladkej povrchovej úprave KeraTect® bude vaše WC žiarivo čisté v zlomku sekundy.

Ovládacie tlačidlá v rôznych dizajnochDokonalý štýl, ktorý bude ladiť s každým estetickým prevedením

Sortiment povrchov dostupných pre ovládacie tlačidlo Geberit Sigma70

Prezrite si kompletný sortiment našich ovládacích tlačidiel. Vyberte si zo širokej škály vzorov, materiálov a farieb a nájdite si dokonalé ovládacie tlačidlo, ktoré bude ladiť s vašou kúpeľňou a jej štýlom.

Vaša kúpeľňa sa v okamihu premení na vaše vlastné štýlové útočisko.

Preskúmajte náš showroom s ovládacími tlačidlami

O 40% rýchlejšia inštalácia WC systému

Inštalatérom montovaný WC systém pozostávajúci z podomietkovej nádržky Geberit Sigma a WC Geberit Acanto

Naše inovatívne inštalačné technológie a jednoduchá údržba sú zárukou toho, že celá inštalácia je až o 40 percent rýchlejšia ako u bežných nádržiek a WC keramiky.

Ako je to možné?

  • Vďaka inštalácii prevažne bez náradia
  • Vďaka jednoduchému upevneniu EFF3 (Easy Fast Fixing)
  • Vďaka šikovným inštalačným zariadeniam

Objavte Geberit Duofix

Často kladené otázky o Geberit WC systéme

Kde si môžem kúpiť Geberit WC systém?

Poraďte sa s našimi odborníkmi o dostupných variantoch WC systémov a nechajte sa previesť jednotlivými produktmi. Naši partneri vám budú ochotne asistovať.

Vyhľadajte špecializovaného predajcu

Objavte podobné produkty