SprchyElegantné a nadčasové

Dokonalá sprcha pre každú kúpeľňu

Či už sa v kúpeľni chystáte na deň alebo na večer, sprchy od spoločnosti Geberit splnia vaše očakávania. Nadčasový dizajn, jednoduché čistenie a hydraulicky optimalizovaná technológia odtoku sú stredobodom pozornosti vo všetkých našich výrobkoch.

Sprchy v úrovni podlahy ponúkajú slobodu pohybu a umožňujú bezbariérový prístup do sprchovacieho priestoru. Atraktívny dizajn, jednoduché čistenie a inovatívna technológia odvodnenia sú hlavnými prvkami všetkých našich spŕch. Či už ide o sprchové vaničky vyrobené z protišmykových materiálov, flexibilne inštalovateľné sprchové žľaby, stenové odtoky alebo klasické podlahové odtoky pre plynulý dizajn kúpeľne, určite si nájdete dokonalé riešenie pre svoju kúpeľňu. Vďaka inovatívnym sprchám od spoločnosti Geberit sú všetky prvky dokonale skoordinované z hľadiska vzhľadu aj funkčnosti.

Prečo si vybrať sprchu Geberit?

Bezbariérový zážitok z kúpeľne

Naše sprchové vaničky môžu byť inštalované tak, aby boli v jednej rovine s podlahou pre bezbariérový prístup.

Rôzne dizajny

K dispozícii sú rôzne tvary, materiály, povrchy a dizajny, aby vyhoveli každému estetickému cíteniu.

Hygienický dizajn

Praktická hrebeňová vložka uľahčuje čistenie odtokov v sprche.

Hmatateľná kvalita

Štruktúra protišmykových sprchových povrchov pôsobí prémiovo a zamatovo mäkko.

Sprchy typu Walk-in pre lepšiu prístupnosť

Sprcha typu Walk-in s vaničkou Olona

Naše sprchy v úrovni podlahy eliminujú potrebu rôznych úrovní vo vašej kúpeľni. Otvorený dizajn nielenže vytvára priestranný pocit, ale tiež zaisťuje bezproblémovú integráciu do celkovej estetiky vašej kúpeľne. Vďaka čistým líniám a jednoduchým tvarom vyžaruje vaša kúpeľňa štýl a modernosť.

Naše sprchové vaničky sú synonymom pre kvalitu a odolnosť. Vyrábajú sa z vysoko kvalitného materiálu s pevným povrchom alebo z keramiky a nielenže vyzerajú esteticky, ale sú tiež odolné voči vlhkosti a každodennému používaniu. Hladký, neporézny povrch sa jednoducho čistí a roky si zachováva svoj bezchybný vzhľad. Protišmykový povrch sprchovej vaničky zabezpečí vynikajúcu stabilitu.

Jednoduchá inštalácia spŕch Geberit

Sprchovacia vanička s inštalačným rámom

Niektoré sprchové povrchy a odtoky od spoločnosti Geberit sú dodávané s predmontovanou izolačnou fóliou. To umožňuje inštalatérom trvalo utesniť sprchy a odtoky a pripraviť pre obkladača.

Na rýchlu a bezchybnú montáž sprchových vaničiek slúži súprava nožičiek, ktorú možno namontovať bez použitia náradia.

Sprchová vanička Geberit Setaplano sa montuje spolu s inštalačným rámom. V závislosti od veľkosti sprchovej vaničky sú na inštaláciu potrebné štyri alebo šesť nožičiek. Jednoducho sa zacvaknú na inštalačný rám a pripevnia sa k nedokončenej podlahe.

Zloženie odtoku a dizajnové kryty

Kryt odtoku a hrebeňová vložka

Sprchový odtok Geberit je vhodný pre sprchové vaničky s priemerom odpadu 90 mm, ktorý zodpovedá štandardnej veľkosti. Odtok je vybavený vyberateľnou hrebeňovou vložkou. ktorý zabraňuje upchatiu odpadu a uľahčuje čistenie. Odtok možno prekryť kratom v dvoch dizajnoch a rôznych farbách.

Pre efektívne odvádzanie vody v prípade poterov s nízkou výškou je k dispozícii výnimočne plochá zápachová uzávierka. Štandardná výška zápachovej uzávierky je 50 mm. Alternatívne je k dispozícii uzávierka s výškou iba 30 mm, ktorá je špeciálne navrhnutá pre nízkoprofilové podlahové konštrukcie počas renovácií.

Hygienické sprchové riešenia pre kúpeľne všetkých veľkostí

Žena navrhuje svoju kúpeľňu cez 3D plánovač kúpeľne od Geberitu

Pri plánovaní kúpeľne je potrebné položiť si otázku, aký druh sprchy by v tomto priestore dobre fungoval. Výber správnej sprchy závisí nielen od vašich osobných preferencií a požiadaviek, ale aj od usporiadania miestnosti.
V malých kúpeľniach je rohová sprcha ideálnym spôsobom, ako čo najlepšie využiť dostupný priestor. Do stredne veľkých a väčších kúpeľní je možné inštalovať sprchy typu walk-in a bezbariérové sprchy, ktoré dopĺňajú modernú, otvorenú estetiku.

Pokiaľ ide o výber vašej novej sprchy, spoločnosť Geberit ponúka ideálne riešenie pre všetky veľkosti miestností. Naplánujte si svoju sprchu snov spolu s ďalšími kúpeľňovými výrobkami pomocou nášho bezplatného 3D plánovača kúpeľní. Vyberte si dokonalú sprchu a priblížte sa o krok k svojmu novému zážitku zo sprchovania.

Všetko, čo potrebujete vedieť o sprchách Geberitnájdete v našom katalógu produktov

Často kladené otázky o sprchách

Kde si môžem zakúpiť sprchy Geberit?

Naše sprchy si môžete prezrieť a zakúpiť v miestnom kúpeľňovom štúdiu alebo v showroome vo vašom okolí. Naši partneri vám radi pomôžu.

Nájdite si špecializovaného predajcu