Šikovná rekonštrukcia kúpeľne

Renovácia kúpeľne môže byť nákladná záležitosť, preto je potrebné všetko dobre naplánovať a používať kvalitné výrobky. Iba tak získate dlhotrvajúci pôžitok z kúpeľne.

Neprehľadná kúpeľňa pred renováciou, stojace WC a nadomietková nádržka
Závesné WC pre harmonický dizajn kúpeľne

Príklad premeny zastaralej a neprehľadnej kúpeľne na štýlovú a vzdušnú miestnosť.

LUXUS PRIESTORU

Stačí len inštalácia nového závesného WC a umývadla so zodpovedajúcou skrinkou a výsledkom je upravená a vzdušnejšia kúpeľňa. Okrem iného je to spôsobené voľným priestorom pod toaletou a umývadlom, vďaka ktorému sa miestnosť javí väčšia.

ČISTOTA ZNAMENÁ KOMFORT

Dobre navrhnutá kúpeľňa nie je len otázkou dizajnov a farieb - dôležitú úlohu zohráva aj hygiena a čistota. Vyhnite sa rohom a hranám: ako je zrejmé z príkladu so závesným WC, elimináciou kútov a ťažko prístupných miest sa vyhnete zložitému čisteniu pri upratovaní. Čím menej času strávite upratovaním, tým viac si budete môcť vychutnávať svoj kúpeľ alebo pobyt v kúpeľni.

HARMONICKÝ DIZAJN

Pri kúpe novej pohovky sa musíte ubezpečiť, že zapadá do štýlu zariadenia vášho bytu. Rovnako by ste sa mali zamerať na harmóniu medzi toaletou, umývadlom a kúpeľňovým nábytkom. Po zvážení ďalších požiadaviek, ako je čistota, pohodlie a praktickosť pri zariaďovaní kúpeľne, je dizajn čerešničkou na torte pri vytváraní dokonalej kúpeľne.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom

VŽDY AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni