Malá podlahová plocha? Čo teraz?

Náčrt podlahovej plochy kúpeľne

Štúdie ukazujú, že kúpeľňa je jedným z najobľúbenejších miest, kde ľudia vypínajú a dobíjajú si baterky. Avšak ukazujú tiež, že podlahová plocha priemernej kúpeľne nie je ani 7 metrov štvorcových. To znamená, že je tam sotva priestor na základné veci, nieto ešte na pocit uvoľnenosti. Znamená to, že sa musíte rozlúčiť s nádejou na kúpeľňu snov? Nie nevyhnutne. Hoci vaša kúpeľňa nedosahuje rozmery kúpeľní v časopisoch, vždy sa nájdu spôsoby a prostriedky, ako vytvoriť pocit priestoru a pohodlia.

Trik je obmedziť prvky na čisto funkčné minimum a skryť ostatné prvky, ako sú nádržka, zápachová uzávierka a pod. To sa dosahuje použitím inštalačných stien s polovičnou výškou alebo na výšku miestnosti, ktoré nielen skryjú túto technológiu, ale slúžia aj ako deliace prvky miestnosti, poskytujú úhľadný vzhľad a vytvárajú pocit pohodlia. Takto možno navrhnúť pohodlnú kúpeľňu, v ktorej sa dá relaxovať, aj keď je priestoru nedostatok. Neprídete o žiaden priestor, práve naopak, závesná toaleta namontovaná na prednej strane prispeje k pocitu vzdušnosti a priestoru.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni