Malá podlahová plocha? Čo teraz?

Náčrt podlahovej plochy kúpeľne

Štúdie ukazujú, že kúpeľňa je jedným z najobľúbenejších miest, kde ľudia vypínajú a dobíjajú si baterky. Avšak ukazujú tiež, že podlahová plocha priemernej kúpeľne nie je ani 7 metrov štvorcových. To znamená, že je tam sotva priestor na základné veci, nieto ešte na pocit uvoľnenosti. Znamená to, že sa musíte rozlúčiť s nádejou na kúpeľňu snov? Nie nevyhnutne. Hoci vaša kúpeľňa nedosahuje rozmery kúpeľní v časopisoch, vždy sa nájdu spôsoby a prostriedky, ako vytvoriť pocit priestoru a pohodlia.

Trik je obmedziť prvky na čisto funkčné minimum a skryť ostatné prvky, ako sú nádržka, zápachová uzávierka a pod. To sa dosahuje použitím inštalačných stien s polovičnou výškou alebo na výšku miestnosti, ktoré nielen skryjú túto technológiu, ale slúžia aj ako deliace prvky miestnosti, poskytujú úhľadný vzhľad a vytvárajú pocit pohodlia. Takto možno navrhnúť pohodlnú kúpeľňu, v ktorej sa dá relaxovať, aj keď je priestoru nedostatok. Neprídete o žiaden priestor, práve naopak, závesná toaleta namontovaná na prednej strane prispeje k pocitu vzdušnosti a priestoru.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.