Toalety a sedadláToalety s nadčasovou estetikou

Toaleta Geberit iCon

Geberit ponúka všetko pre vaše WC z jedného zdroja, od bezokrajových WC a ovládacích tlačidiel v rôznych dizajnoch až po nádržky a WC sedadlá.

To zaisťuje, že všetky komponenty WC sú dokonale zladené a komplexne testované v našich laboratóriách pre sanitu, čo znamená, že vám vieme ponúknuť skutočnú pridanú hodnotu pre vašu kúpeľňu vo forme trvácnych výrobkov. Náš sortiment WC zahŕňa sprchovacie WC, zavesené toalety a toalety stojace na podlahe.

Objavte svet WC Geberit pomocou nášho vyhľadávača WC produktov. Predstavuje pútavý úvod do nášho sortimentu dostupných dizajnov a funkcií.

Toalety GeberitVybrané prednosti

Prečo si vybrať toaletu Geberit?

Vynikajúci splachovací výkon

Naše výnimočné splachovanie toalety je efektívne, tiché a výkonné.

Jednoduché čistenie

Vďaka vynikajúcemu splachovaciemu výkonu, ľahkému snímaniu WC sedadla a hladkej špeciálnej glazúre.

Dokonalý súlad

Nádržka a keramika WC sú funkčne dokonale zosúladené.

Prehľad funkcií toaliet

Toalety Geberit ponúkajú oveľa viac, než sa na prvý pohľad môže zdať. Naše bezokrajové toalety nielen nanovo definujú čistotu a hygienu, ale aj poskytujú efektívne a tiché splachovanie. Vedeli ste, že do vášho WC môže byť integrované odsávanie zápachu? S filtrom v ovládacom tlačidle sa môžete vždy spoľahnúť na čerstvý vzduch vo vašej kúpeľni. WC Geberit ONE môže byť tiež výškovo nastavené dokonca aj roky po inštalácii, aby vyhovovalo vašim potrebám.

Toalety bez splachovacieho okraja

K ďalším významným rozhodovacím faktorom pri výbere WC keramiky patrí okrem dizajnu aj hygiena a jednoduchosť údržby. Vzhľadom na to, že oblasť pod splachovacím okrajom je ideálnym úkrytom pre baktérie, nečistoty a usadeniny, spoločnosť Geberit ponúka WC bez splachovacieho okraja. Keďže sú navrhnuté úplne bez zahnutých okrajov, neexistujú na nich žiadne skryté alebo ťažko prístupné miesta, kde by sa mohli hromadiť usadeniny a vytvárať nežiaduce pachy.

Spoločnosť Geberiť ponúka dve splachovacie technológie vo forme Rimfree® a TurboFlush. Obe technológie ponúkajú vynikajúci splachovací výkon, aby bolo čistenie toalety oveľa jednoduchšie. Patentovaná technológia splachovania Rimfree® bola vyvinutá spoločnosťou Geberit pre keramiku WC. Rozdeľovač splachovania zaisťuje maximálnu hygienu pri splachovaní WC s minimálnou spotrebou vody.

Technológia TurboFlush na toalete Acanto
Technológia splachovania Rimfree ® na toalete iCon

Toaleta s asymetrickým splachovanímToaleta Geberit Acanto a toaleta Geberit ONE s funkciou TurboFlush

Naše úsilie o skrátenie času čistenia nás posunulo o krok ďalej k vývoju našej splachovacej techniky TurboFlush. Naši odborníci pritom optimalizovali celý prietok vody z nádržky cez WC až do odtoku.

Vnútorná geometria našej WC keramiky s technológiou TurboFlush je navrhnutá tak, aby smerovala energiu vody z nádržky tak, aby umožnila čo najdokonalejšie spláchnutie toalety. Voda na spláchnutie je smerovaná cez WC bez okrajov v silnom víre, ktorý je kontrolovaný na dosiahnutie dokonalého opláchnutia povrchu. Výsledný splachovací výkon je až 10-krát vyšší než požadujú medzinárodné normy.

Ktoré bezokrajové WC vyhovuje vášmu štýlu?

K dispozícii sú zaoblené, hranaté, so skráteným prečnievaním, biele, vysoko lesklé alebo matné – WC keramika bez splachovacieho okraja od spoločnosti Geberit je dostupná v rôznych tvaroch, povrchoch a veľkostiach a dá sa harmonicky kombinovať s celým radom bidetov a kúpeľňových umývadiel.

Sprchovacie WC pre ešte väčší komfortHygienické umytie vodou

Geberit AquaClean Alba so ženou a dieťaťom v kúpeľni

Umývanie vodou je dôkladnejšie a jemnejšie ako utieranie toaletným papierom, takže je ideálne pre citlivé intímne oblasti. Najlepšie na tom je, že sa budete cítiť čistí a svieži po každej návšteve WC. Ďalšie funkcie na zvýšenie pohodlia, ktoré sa líšia podľa modelu, dopĺňajú váš zážitok z dokonalej pohody. Akonáhle zažijete tento pocit čistoty a sviežosti, už sa ho nedokážete vzdať.

So svojimi modelmi AquaClean Mera, Sela, Alba a Tuma ponúka spoločnosť Geberit dokonalé sprchovacie WC, ktoré dokáže vyhovieť prakticky všetkým požiadavkám a každej životnej situácii – od pohodlného kompletného zariadenia až po sprchovacie WC sedadlo. Vďaka dokonalej kombinácii dizajnu a technológií nepotrebujete viac priestoru, ako by ste potrebovali pre štandardnú toaletu – jediné, čo potrebujete, je napojenie na elektrickú sieť.

Objavte Geberit AquaClean

Geberit WC systémTechnológia splachovania a keramika WC v dokonalej harmónii

Keď sa technológia WC a dizajn snúbia v dokonalej harmónii, vzniká skutočná pridaná hodnota pre používateľov kúpeľne i odborníkov pracujúcich so sanitou. Toalety Geberit sa veľmi ľahko čistia a svojím výnimočne výkonným, no mimoriadne tichým splachovaním nikdy neprestávajú udivovať.

Naše výrobky pre sanitu sú výkladnou skriňou desaťročí našich skúseností. To je dôvod, prečo všetky komponenty v našich WC systémoch, tak pred, ako aj za stenou, od keramiky WC až po nádržku, sú dokonale zladené. To tiež zjednodušuje inštaláciu, ktorá je o 40 percent rýchlejšia ako pri bežných WC zostavách.

Viac informácií o Geberit WC systéme

Dokonalé WC sedadlo pre vašu toaletu Geberit

WC Geberit Acanto s funkciou rýchleho uvoľnenia

Toaleta by v skutočnosti nebola kompletnou toaletou bez WC sedadla a krytu.

WC sedadlo je navrhnuté tak, aby vám umožnilo pohodlne sedieť, zatiaľ čo kryt WC zaisťuje lepšiu hygienu a atraktívny dizajn. Pre tých, ktorí chcú posunúť komfort a pohodlie na vyššiu úroveň, je WC sedadlo s plynulým zatváracím mechanizmom ideálnou voľbou. Je vybavené tlmiacim mechanizmom, ktorý zaisťuje tiché a jemné zatváranie.

Pokiaľ ide o čistenie sanitárnej keramiky a sedadla, je užitočné, ak je možné sedadlo toalety rýchlo a ľahko odpojiť od keramiky. S výrobkami Geberit to nemôže byť jednoduchšie. Funkcia QuickRelease umožňuje ľahké odstránenie sedadla toalety a rýchle opätovné pripevnenie jediným pohybom.

Ovládacie tlačidláPre každého podľa jeho vkusu a štýlu

Žena s ovládacím tlačidlom Geberit Sigma50 s tlačidlom v ružovom zlate

Objavte náš rozsiahly sortiment ovládacích tlačidiel a inšpirujte sa rôznymi tvarmi, farbami a materiálmi, ktoré máme v ponuke. Pokiaľ ide o výber ovládacieho tlačidla na splachovanie toalety, nemali by ste robiť žiadne kompromisy.

Ovládacie tlačidlo nielen vhodne doplní vzhľad kúpeľne, ale ponúka aj funkcie na zvýšenie pohodlia, ktoré môžu skutočne zlepšiť váš životný štýl.

Objavte naše ovládacie tlačidlá

Inovatívne toalety od spoločnosti Geberit

Monolith Plus s WC iCon

Geberit Monolith

Monolith je šikovne navrhnutý sanitárny modul od spoločnosti Geberit. Obsahuje všetku splachovaciu technológiu pre vašu toaletu v dômyselnom priestorovo úspornom dizajne, ktorý preklenuje medzeru medzi nádržkami na omietke a nádržkami pod omietkou inštalovanými za stenou.

Geberit Monolith je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú šetriť priestor pri súčasnom zachovaní objemu rekonštrukčných prác na minime. So širokou ponukou rôznych materiálov a farieb, je modul Monolith dizajnový prvok, ktorý vhodne dopĺňa každú kúpeľňu.

Objavte teraz ďalšie funkcie modulu Monolith

Toalety z kúpeľňovej série Geberit Bambini s farebnými WC krytmi a ovládacími tlačidlami

Toalety pre deti

Toalety a sedadlá vhodné pre deti sú dokonalým spôsobom, ako pomôcť malým deťom získať väčšiu kontrolu nad svojou osobnou hygienou od útleho veku. To je dôvod, prečo spoločnosť Geberit ponúka WC sedadlo v tvare nočníka a WC sedadlo pre deti doplnené o integrované úchyty a oporné držadlá.

Tieto toalety aj pre najmenšie deti sú tiež neuveriteľne hygienické a ľahko sa čistia vďaka ich dizajnu bez okrajov.

Objavte Geberit Bambini

Bezbariérové WC s inštalačným prvkom Geberit Duofix

Bezbariérové WC

Toalety Geberit pre bezbariérové kúpeľne sú k dispozícii s predĺženým prečnievaním na zjednodušenie prechodu z invalidného vozíka na WC.

WC sedadlo je navrhnuté s kontinuálnym špeciálnym pántom vyrobeným z usľachtilej ocele, aby sa zabezpečilo, že nestratí stabilitu a nemôže skĺznuť. Sortiment zahŕňa aj WC s vyvýšenou plochou na sedenie.

Táto pohodlná výška sedadla uľahčuje používateľom si sadnúť a potom vstať, čo je užitočné najmä pre starších ľudí s obmedzenou pohyblivosťou.

Sortiment WC GeberitÚdaje o produkte, rozmery atď.

WC Geberit Acanto s ovládacím tlačidlom Geberit Sigma70 v ružovom zlate

Technické informácie, ako sú údaje CAD, produktové listy a presné rozmery, nájdete v našom katalógu produktov.

Objavte kompletný sortiment WC a WC sedadiel Geberit.

Prezrite si katalóg výrobkov

Často kladené otázky o WC a WC sedadlách

Kde môžem zakúpiť WC a WC sedadlo Geberit?

WC a WC sedadlá Geberit si môžete prezrieť a zakúpiť v kúpeľňovom štúdiu alebo v showroome vo vašom okolí. Naši partneri vám radi pomôžu.

Vyhľadať špecializovaného predajcu

Objavte podobné produkty

Katalóg Kúpeľne GeberitStiahnite si

Kúpeľňový magazín
  • Prezrite si všetky nápady a inšpirácie, ktoré potrebujete pre svoju vysnívanú kúpeľňu
  • Všetky kúpeľňové série Geberit v skratke
  • Rozsiahle galérie obrázkov sú inšpiráciou pre kreatívne návrhy kúpeľní
  • Prehľad produktov slúži ako praktická pomôcka pri plánovaní do posledného detailu

Katalóg Kúpeľne Geberit si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Stiahnuť katalóg Kúpeľne Geberit  (100 MB)