Geberit BambiniDetské kúpeľne s faktorom zábavy

Hygienické miestnosti pre škôlky a školy

Deti sa hrajú v priestore na hranie a umývanie Geberit Bambini

Deti objavujú svet prostredníctvom hry. Pri zriaďovaní hygienických zariadení pre deti, ako sú škôlky, centrá starostlivosti o deti a školy, sú hygiena, jednoduché čistenie a bezpečnosť základnými aspektmi. Kúpeľne vhodné pre deti môžu podporovať hravý prístup k osobnému zdraviu a hygiene.

Kúpeľňová séria Geberit Bambini ponúka WC pre deti, umývadlá pre deti a iné produkty pre umývacie priestory, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám batoliat a detí do 14 rokov. Farebná koncepcia vytvára hravú a zároveň nadčasovú atmosféru v sanitárnych priestoroch. Táto séria so svojimi ľahko čistiteľnými výrobkami spĺňa aj požiadavky na starostlivosť a upratovanie.

Geberit Bambini v skratke

Prečo si vybrať Geberit Bambini?

Perfektná výška

Vybavenie WC a umyvární vhodné pre rôzne vekové skupiny

Zábavný faktor s náučnou hodnotou

Možnosť experimentovať s funkciami, ako je prehradené umývadlo a šmykľavky

Jednoduché čistenie

Uzavretá keramická misa Rimfree bez splachovacieho okraja

Bezproblémová inštalácia

Osvedčený postup inštalácie s inštalačnými prvkami a prípojkami Geberit

Keramické misy vhodné pre detipre škôlky a predškolské zariadenia

Keramické misy v správnej výške a s vhodným vybavením sú určené na podporu detí počas celého ich učenia používania WC. Keramické misy Rimfree® bez splachovacieho okraja sú k dispozícii v troch rôznych výškach: 24, 30 a 35 cm.

Závesné WC je možné inštalovať vo výške 35 cm, ktorá je vhodná pre deti. To znamená, že podlaha pod WC je udržiavaná voľná a jednoducho sa čistí. Dve WC stojace na podlahe pre batoľatá a deti do predškolského veku sú inštalované v jednej rovine so stenou. A čo viac, povrch WC je možné vyčistiť rýchlym utieraním vďaka uzavretej konštrukcii WC.

Keramické misy je možné kombinovať so WC sedadlom s úchytom na WC kryte alebo so sedacím kruhom s držadlami. Pre najmenšiu sanitárnu keramiku je k dispozícii WC sedací kruh v tvare nočníka. Všetky naše WC sedadlá sa ľahko čistia, sú hygienické a ergonomicky navrhnuté.

Priestor na hranie a umývaniepre deti všetkých vekových kategórií

Priestor na hranie a umývanie Geberit Bambini

Deti sa radi hrajú s vodou! Špeciálne umývadlá vyrobené z tohto všestranného odolného pevného povrchového materiálu, ktorý hravo prebudí detskú lásku k vode. Nízkoúrovňové umývadlo vhodné pre deti s okrúhlymi tvarmi uľahčuje a zábavnejšie učí deti o čistote.

Detské umývadlá je možné inštalovať vo výškach vhodných pre deti od 45 do 60 cm. Inteligentné detaily ako sú menšia inštalačná hĺbka a lepší prístup k vodovodnej batérii, uľahčujú ich používanie. Batérie sú v zábavných dizajnoch, ktoré skutočne vzbudzujú predstavivosť detí. K dispozícii sú v žiarivých alebo neutrálnych farbách, čím sa prispôsobia atmosfére v sanitárnom priestore.

Ďalšie výhody detských umývadiel:

  • Skrátené vyloženie
  • Voliteľná povrchová úprava v štyroch rôznych farebných variantoch: biela, oceánska modrá, lesná zelená a karmínová červená
  • Zodpovedajúca umývadlová armatúra v dizajne vhodnom pre deti

Funkcie vhodné pre detipre viac zábavy v kúpeľni

Priestor na hranie a umývanie Geberit Bambini s prehradeným umývadlom

Podporte objavovanie – podporte pokusy a omyly – užite si praktické učenie: Hrací a umývací priestor zo série Geberit Bambini ponúka širokú škálu možností na hranie sa s vodou. Do umývacích žľabov sú integrované až tri úrovne, z ktorých každá je vhodná a prístupná pre rôzne vekové skupiny. Tieto úrovne sú prezentované ako jemné vlny v hravom a plynúcom dizajne.

V hornej časti priestoru na hranie a umývanie je prehradené umývadlo ideálnym priestorom na aktivity s vodou, zatiaľ čo integrovaná šmykľavka k najnižšiemu umývadlu vyzýva deti k hre a experimentovaniu.

Práve tento hravý prístup robí každodennú hygienu ešte zábavnejšou. Vlnový motív vlastne slúži dvojakému účelu: nielenže symbolizuje funkčnosť hry a umývacieho priestoru, ale odráža aj bezhraničnú predstavivosť a tvorivosť detí.

Harmonická farebná schémapre detské sanitárne zariadenia

V sanitárnych miestnostiach pre škôlky, školy a detské opatrovateľské centrá je vhodné zvoliť veselé farby, ktoré sú vhodné pre deti v tomto štádiu ich vývoja. Farby nielenže pomáhajú vytvárať príjemnú atmosféru, ale slúžia aj na zdôraznenie funkcií – napríklad pre deti je ľahšie rozlíšiť medzi veľkými a malými objemami splachovania, ak majú tlačidlá rôzne farby.

Aby bola celá sanitárna inštalácia farebne zladená, ovládacie tlačidlá, WC sedadlá, umývadlové batérie a dizajnové panely umývacích žľabov sa dajú bez problémov kombinovať v moderných farebných kombináciach tón-v-tóne.

Súčasný výber farieb je moderný, nenápadný a ponúka veľa možností kombinácie.

Jednoduché čistenie s Geberit Bambini

Pokyny na čistenie priestoru na hranie a umývanie Geberit Bambini

Po skončení hrania a skúmania je čas, aby ste priestor na hranie a umývanie opäť vyčistili a upratali. WC, umývadlá, batérie a iné výrobky Geberit Bambini boli navrhnuté tak, aby sa jednoducho čistili a udržiavali s minimálnym úsilím.

Na každodenné čistenie odporúčame používať vodu a mäkkú handričku. Odolné škvrny je možné odstrániť drsnou stranou plastovej špongie a jemným čistiacim krémom.

Vodovodné batérie možno čistiť bežne dostupným čistiacim prostriedkom na batérie a oceľ. Aj po intenzívnom používaní je detská sanitárna miestnosť v okamihu ako nová.

Sanitárne miestnosti vhodné pre detinainštalované v krátkom čase

Inštalačný krok prvku Geberit Duofix pre sériu Bambini

Pre Geberit Bambini je k dispozícii špeciálny prvok Geberit Duofix, ktorý možno použiť na inštaláciu malých detských WC vo výške 24 alebo 30 cm.

Ovládacie tlačidlo možno pri inštalácii nastaviť na výšku 78, 83 alebo 88 cm, aby bolo pre deti v ľahko dostupnej výške. Inštalatéri môžu pomocou mierky na ráme určiť vhodné výšky a pokračovať v inštalácii ako zvyčajne.

Geberit Bambini je navrhnutý s ohľadom na deti a jeho inštalácia je hračkou.

Prehľad inovatívnych funkcií

Produktový katalógViac informácií na plánovanie kúpeľne

Deti hrajúce sa v sanitárnom priestore s Geberit Bambini

Ďalšie informácie o kúpeľňovej sérii Geberit Bambini, vrátane rozmerov, vlastností a technických parametrov, nájdete v našom online produktovom katalógu.

Zistite viac o výrobkoch Geberit Bambini

Často kladené otázkyo dizajne sanitárnych miestností v škôlkach a školách

Kde si môžem kúpiť Geberit Bambini?

Výrobky Geberit Bambini si môžete pozrieť a kúpiť u miestneho špecializovaného predajcu alebo v showroome vo vašom okolí. Naši partneri vám radi pomôžu.

Nájdite špecializovaného predajcu

Objavte podobné produkty