Kúpeľňové umývadláv modernom dizajne a rôznych tvaroch

Moderné umývadlá do vašej kúpeľne

Umývadlo na dosku Geberit ONE

Umývadlo je stredobodom každého umývacieho priestoru v kúpeľni. Dávate prednosť tomu, aby boli veci minimalistické a elegantné, alebo si ceníte nadštandardnú funkčnosť?

Spomedzi modelov od spoločnosti Geberit si bez ohľadu na vaše preferencie zaručene nájdete dokonalé riešenie podľa vášho štýlu. Či už potrebujete umývadlo do rodinnej kúpeľne alebo do skromnejšieho priestoru, z bohatého výberu veľkostí a dizajnov spoločnosti Geberit si určite vyberiete.

Spýtajte sa svojho miestneho špecializovaného predajcu na bohatý sortiment umývadiel Geberit v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Umývadlá GeberitVybrané modely

Prečo si vybrať umývadlo od spoločnosti Geberit?

Jednoduché čistenie

Špeciálna glazúra KeraTect® robí povrch sanitárnej keramiky výnimočne hladkým, a preto sa jednoducho udržiava v čistote.

Rozmanitý dizajn

Rôznorodý sortiment tvarov a štýlov vám umožní zostaviť dokonalú kombináciu, ktorá bude vyhovovať vašej kúpeľni.

Odtok umývadla Geberit CleanDrain

Odtok je vybavený hrebeňovou vložkou pre väčšiu hygienu a čistotu.

Inovatívne doplnkové funkciePridaná hodnota umývadiel Geberit

Prehľad nášho sortimentuKtoré umývadlo to bude?

Umývadlá na dosku Geberit ONE

Okrem rozmanitého dizajnu ponúkame aj rôzne typy umývadiel:

So skrinkou alebo bez, tradičné umývadlá sú vždy vynikajúcou voľbou. Zvyčajne majú o niečo širší keramický okraj. Sú vynikajúcou voľbou, či už so skrinkou alebo bez.

Nábytkové umývadlá tvoria harmonickú vizuálnu jednotku so zodpovedajúcou skrinkou pod umývadlo. Mierne tenší keramický okraj ich robí kompaktnejšími a elegantnejšími.

Umývadlá na dosku sú položené ako miska na nábytku alebo na zodpovedajúcom paneli s výrezom. Tým sa z akéhokoľvek umývacieho priestoru stáva stredobod pozornosti.

Každý z príslušných produktových radov obsahuje aj rad dvojitých umývadiel a malých umývadiel. Ktorý model to teda bude?

Objavte rad Mix & Match

Umývadlo so skrinkou alebo bez

Umývadlo na dosku Geberit ONE so skrinkou

V kúpeľni nie je nikdy dostatok miesta, najmä ak si tu niekoľko ľudí z domácnosti chce uložiť svoje osobné veci a doplnky. Umývadlá so spodnou skrinkou sú ideálne na rozšírenie odkladacích miest v úložných priestoroch kúpeľne.

Práve na takéto prípady prichádza spoločnosť Geberit so svojimi riešeniami navrhnutými na optimalizáciu úložných priestorov v kúpeľni. Sofistikované kombinácie kúpeľňových umývadiel a skriniek optimalizujú využitie priestoru v kúpeľni. V závislosti od modelu sú spodné skrinky k dispozícii s rukoväťami alebo s mechanizmom otvárania push-to-open. Inovatívne organizačné systémy do zásuviek poskytujú lepší prehľad a viac priestoru.

Kombinácie umývadla s úložnými priestormi do kúpeľne sú k dispozícii s klasickými umývadlami aj umývadlami na dosku. Váš inštalatér alebo špecializovaný predajca vám rád poradí.

Priestorovo úsporné malé umývadlo pre hosťovskú toaletu

Pri navrhovaní úzkej kúpeľne alebo hosťovskej toalety by keramické umývadlo nemalo zaberať veľa miesta. Malo by byť aj praktické a esteticky príťažlivé. Asymetrické malé umývadlá alebo rohové umývadlá vám umožnia vytvoriť zaujímavé dizajny v kombinácii so zvyškom kúpeľňového vybavenia.

Ďalším dôležitým aspektom je, že malé umývadlá musia byť dostatočne hlboké na to, aby vám umožnili dať si pod vodu celé ruky. Práve tu je správna voľba vodovodných batérií rozhodujúca. Ešte viac priestoru okolo umývadla je možné vytvoriť začlenením nielen otvorených policových dielov, ale aj s nimi ladených malých skriniek.

Naše kúpeľňové série ponúkajú bohatý sortiment malých umývadiel v rôznych prevedeniach, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám.

Hosťovská kúpeľňa Geberit iCon
Malé umývadlo Geberit Xeno²
Umývadlo na dosku Geberit ONE

Dvojité umývadlá pre rodinnú kúpeľňu

Stalo sa to už iste každému z nás – každý člen rodiny chce zrazu použiť kúpeľňu v rovnakom čase.

Práve v tejto situácii predstavujú dvojité umývadlá ideálne riešenie pre rodiny alebo páry. Dvojité umývadlá zabezpečujú ešte efektívnejšie využitie kúpeľne. Pokojný deň začína v kúpeľni – bez zbytočného čakania v rade a s tým spojeného stresu.

Rôzne kúpeľňové série od spoločnosti Geberit ponúkajú dvojité umývadlá v rôznych tvaroch a veľkostiach. V závislosti od tvaru sa dodávajú aj s praktickými policovými povrchmi .

Dvojité umývadlové skrinky sú k dispozícii pre dve samostatné umývadlá alebo umývadlá na dosku, ako aj pre veľké nábytkové umývadlá a dvojumývadlá. Váš inštalatér alebo špecializovaný predajca vám rád poradí s dostupným sortimentom dvojitých umývadiel.

Dvojité umývadlo Geberit ONE
Dvojité umývadlo Geberit iCon
Dvojité umývadlo Geberit Acanto

Sortiment umývadielÚdaje o výrobku, rozmery a ďalšie

Kúpeľňová séria Geberit iCon v dubovom prevedení

Technické údaje, ako sú údaje CAD a presné rozmery, nájdete v našom online katalógu produktov. Objavte kompletný sortiment všetkých kúpeľňových umývadiel Geberit.

Prezrite si katalóg výrobkov

Často kladené otázky o kúpeľňových umývadlách

Kde môžem zakúpiť kúpeľňové umývadlá Geberit?

Naše kúpeľňové umývadlá si môžete prezrieť a zakúpiť v miestnom kúpeľňovom štúdiu alebo v showroome vo vašom okolí. Naši partneri vám radi pomôžu.

Vyhľadať špecializovaného predajcu

Objavte podobné produkty

Katalóg Kúpeľne GeberitStiahnite si

Kúpeľňový magazín
  • Prezrite si všetky nápady a inšpirácie, ktoré potrebujete pre svoju vysnívanú kúpeľňu
  • Všetky kúpeľňové série Geberit v skratke
  • Rozsiahle galérie obrázkov sú inšpiráciou pre kreatívne návrhy kúpeľní
  • Prehľad produktov slúži ako praktická pomôcka pri plánovaní do posledného detailu

Katalóg Kúpeľne Geberit si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Stiahnuť katalóg Kúpeľne Geberit  (100 MB)