HYGIENICKÉ A ČISTÉBEZDOTYKOVÉ SPLACHOVANIE TOALETY

Bezdotykové ovládacie tlačidlo Geberit Sigma80

Súčasné prieskumy ukazujú, že používatelia čoraz viac uprednostňujú bezdotykové ovládanie pomocou elektronických systémov aj pri splachovaní WC. Geberit tieto potreby spĺňa elektronickými ovládačmi splachovania WC s infračervenými senzormi. Na ich fungovanie je potrebné napojenie na elektrickú sieť, avšak toto sa už pomaly stáva štandardom aj vďaka inštalačným prvkom, ktoré umožňujú jednoduchú inštaláciu elektrického pripojenia.

Bezdotykové ovládacie tlačidlá sú obzvlášť hygienické a ľahko sa čistia. Fungujú úplne bez toho, aby s nimi používateľ prišiel do kontaktu. Povrch je vyrobený z kvalitného skla a splachovanie je ovládané senzorom. Pri priblížení k toalete sa rozsvietia dva svetelné pruhy pre malé a veľké spláchnutie. Pre aktiváciu stačí mávnuť pred zvoleným pruhom. Svetlo možno nastaviť v piatich voliteľných farbách.

Ovládacie tlačidlá

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni