Jednoduché čistenie toaletyvďaka Geberit Rimfree®

WC misy Geberit Rimfree® nastavujú štandard pre dnešné kúpeľne s vynikajúcou hygienou a atraktívnym dizajnom. Kým štandardné záchody so splachovacím okrajom sa čistia ťažko, na toaletách Geberit bez splachovacieho okraja sa choroboplodné zárodky nemajú kam schovať. Inovatívna technológia splachovania zaisťuje dynamické splachovanie a znižuje množstvo potrebného čistenia – dokonca aj pri malom spláchnutí. Toalety Rimfree® sú dostupné v kúpeľňových sériách Geberit Acanto, Geberit Smyle, Geberit iCon, Geberit Selnova, Geberit Selnova Square, Geberit Citterio a Geberit Xeno².

Špeciálna glazúra KeraTect® ponúka dodatočnú dávku čistoty. Má prakticky neporézny a extrémne hladký povrch, čo znamená, že na povrchu keramiky sa hromadí menej nečistôt a všetko sa ľahšie čistí.

Všetky WC riešenia Geberit
Špeciálna glazúra KeraTect®

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni