Závesné WCjednoduchá cesta k vyššej čistote

Výber závesného WC do kúpeľne alebo do WC pre hostí zaručí jednoduchšie a rýchlejšie čistenie, pretože priestor pod keramickou misou zostáva voľný a ľahko prístupný.

Voľná podlaha pod závesným WC

Ľahšie čistenie

Inštaláciou podomietkovej nádržky zostávajú všetky technické komponenty, kde sa môže hromadiť špina - napríklad rúry – kompletne skryté za stenou. Takto nič nestojí v ceste a čistenie podlahy je plynulé a jednoduché. Navyše, povrch toalety je hladký a ľahko prístupný, čo zvyšuje efektívnosť čistenia celej kúpeľne.

Design Meets Function

Pri výbere toalety sa kladie dôraz na jej funkcie a dizajn. Inštalácia závesného keramického WC znamená, že nádržka je skrytá za stenou a vy sa môžete sústrediť na dizajn WC a ovládacieho tlačidla. Navyše výberom závesného WC Rimfree bez splachovacieho okraja s hladkými vnútornými povrchmi, špeciálnou glazúrou KeraTect a odnímateľným vekom WC si čistenie ešte viac uľahčíte.

KOMBINÁCIA KVALITY A TRADÍCIE

Podomietkové nádržky Geberit sa do moderných kúpeľní montujú už vyše 50 rokov. Rám je integrovaný v stene a toaleta má nosnosť až 400 kg. Všetky nádržky Geberit sú vyfukované z jedného kusa a tesnosť každej jednej je niekoľkokrát skontrolovaná.

Päť výhod závesných WC:

  • Splachovacia nádržka, prívod vody a odpad sú skryté za stenou, takže jediné, čo čistíte je samotné WC.
  • Podlaha pod toaletou je voľná, takže čistenie je hračka. Navyše, miestnosť so závesným WC sa javí väčšia.
  • Vďaka hladkému vonkajšiemu povrchu toaliet a skrytým konzolám je čistenie rýchle.
  • Toalety Rimfree nemajú splachovací okraj, kde by sa mohli hromadiť choroboplodné zárodky, čo znamená, že sú hygienickejšie a jednoduchšie sa čistia.
  • Niektoré závesné WC sú vybavené špeciálnou glazúrou KeraTect, ktorá je výnimočne hladká, vďaka čomu sa nečistoty zachytávajú iba minimálne a čistenie je mimoriadne ľahké.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni