Dizajnové nápady pre malé kúpeľne

V rámci kampane Geberit 6x6 navrhlo šesť európskych architektov kúpeľne s plochou 6 m². Ich nápady na dizajn vám pomôžu pri plánovaní.

Menej je viac

V kúpeľni s rozlohou 6 metrov štvorcových by ste mali cítiť pokoj a pohodu (© Bjerg Arkitektur)

Verejnosť nakoniec vybrala za víťaza súťaže návrh dánskej architektonickej kancelárie Bjerg. Obzvlášť pôsobivý bol jeho vyvážený dizajn a množstvo úložného priestoru. Myšlienkou “Serenity“ je jednoducho atraktívny zážitok pre zmysly v kúpeľni. Súvislé povrchy, množstvo nenápadných úložných priestorov, teplé odtiene dreva a zemité farby vytvárajú dobrý začiatok a koniec dňa v relaxačnom prostredí.

“Nadčasový dizajn vnáša do každodenného kúpeľňového rituálu pokoj a rovnováhu,“ hovorí Carsten Wraae Jensen, projektový manažér a architekt spoločnosti Bjerg Arkitektur. “Výzvou je zamerať sa viac na jednu vec. Menej je viac.“ (Prečítajte si interview)

Všetky kúpeľne na 6 m² v kocke

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom

NIČ NEPREMEŠKAJTE

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni