WC riešenia Geberit Nadčasový dizajn a extrémne jednoduchá údržba

Dobré dôvody pre riešenie WC od spoločnosti Geberit

Pozrite sa sami, aké čisté, užívateľsky prívetivé a vizuálne príťažlivé sú riešenia WC od spoločnosti Geberit, nehovoriac o výnimočnom komforte, ktorý ponúkajú.

WC Geberit ONE
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ
Showroomy

Kúpeľňový showroom blízko vás

WC misy bez splachovacieho okraja pre lepšiu čistotu WC Geberit Rimfree®

Pri výbere keramických WC mís je rozhodujúci nielen dizajn, ale aj hygiena a ľahké čistenie. Splachovací okraj môže spôsobovať nepríjemnosti, pretože sa ťažko čistí a môžu sa tam hromadiť choroboplodné zárodky, nečistoty a usadeniny. Bezokrajové toalety od spoločnosti Geberit sú navrhnuté úplne bez splachovacieho okraja. Nemajú žiadne skryté alebo ťažko dostupné miesta, kde by sa mohli hromadiť usadeniny a vznikať zápach.

Pretože toalety bez okrajov sa čistia oveľa ľahšie, sú prvou voľbou, pokiaľ ide o hygienu WC. WC misy Geberit Rimfree® sú vybavené patentovanou technológiou splachovania, ktorú vyvinula spoločnosť Geberit. Usmerňovač vody zaisťuje zakaždým hygienicky dokonalé spláchnutie bez použitia veľkého množstva vody.

Ktoré Rimfree® WC vyhovuje vášmu štýlu? Pre každého niečo

Zaoblené, hranaté alebo skrátené. Portfólio zahŕňa nielen rôzne tvary zladené s vybavením kúpeľne, ale aj rôzne cenové segmenty. Pre každého máme vhodné riešenie.

Technológia splachovania TurboFlush Tiché a efektívne

Zašli sme o krok ďalej a vyvinuli sme technológiu splachovania TurboFlush, ktorá zaisťuje ešte vyššiu hygienu a menej čistenia. Asymetrická geometria keramickej misy a bočný prívod vody majú za následok jedinečný výkon splachovania. Táto technológia je oveľa efektívnejšia ako bežné spláchnutie, nehovoriac o tom, že je oveľa tichšia.

WC Geberit ONE s účinnou technológiou splachovania TurboFlush

Keramická misa Geberit ONE
Jednoduché sňatie celého WC sedadla
Asymetrická vnútorná geometria misy pre dôkladné spláchnutie

Závesné WC Geberit ONE je elegantné a má perfektné proporcie. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu ho možno integrovať do všetkých druhov kúpeľní. Jednoduché sňatie WC sedadla ešte viac uľahčuje čistenie keramickej misy. WC sedadlá s funkciou QuickRelease sú k dispozícii aj pre iné WC misy.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean Dôkladné čistenie vodou

Geberit AquaClean Mera - chróm, s diaľkovým ovládaním
Geberit AquaClean Sela s technológiou WhirlSpray

Voda je nevyhnutná pre každodennú osobnú hygienu. Čistí jemne, ale dôkladne. Výsledkom je, že čoraz viac ľudí sa stáva fanúšikmi prirodzenej a šetrnej očisty pomocou vody namiesto toaletného papiera. Dokonalá kombinácia atraktívneho dizajnu a zariadenia na každodenné použitie s komfortnými funkciami dodáva kúpeľni osobitý nádych.

Zistite viac o extra dávke sviežosti

Geberit Monolith Nový rozmer v kúpeľni

Sanitárny modul Geberit Monolith pieskovosivý

Keď bol Geberit Monolith uvedený na trh v roku 2010, preklenul priepasť medzi konvenčnými nádržkami na omietku a podomietkovými nádržkami skrytými za stenou. Elegantný sanitárny modul s integrovanou nádržkou bol oslavovaný ako nový, všestranný dizajnový prvok v kúpeľni. Geberit Monolith je od samého začiatku kompatibilný s prakticky všetkými štandardnými WC keramikami a sprchovými toaletami Geberit AquaClean. Inštalácia zvyčajne nevyžaduje žiadne stavebné úpravy, čo je dôležitou výhodou ako v novostavbách, tak aj v rámci renovácií. Predný obklad je vyrobený z bezpečnostného skla, je k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch a dodáva sa v dvoch výškach. Geberit Monolith Plus obsahuje aj ďalšie funkcie pre ešte väčšie pohodlie v kúpeľni, vrátane integrovaného LED svetla, jednotky na odsávanie zápachu a ľahko čistiteľného ovládacieho panela.

Zistite viac o funkciách a farbách