Prehľad toaliet Široký výber WC

Dobré dôvody pre WC od spoločnosti Geberit

Ak sú technológia a dizajn WC optimálne zosúladené, prináša to skutočné výhody pre odborníkov v oblasti sanitárnej techniky aj pre používateľov kúpeľní. Toalety od spoločnosti Geberit sa veľmi ľahko čistia a zaujmú vynikajúcim a tichým splachovaním. Naše sanitárne výrobky odrážajú desaťročia našich skúseností a ukazujú, že pri našich WC systémoch sú všetky komponenty od keramickéj WC misy až po splachovaciu nádržku pred a za stenou optimálne zladené. To umožňuje odborníkom na sanitárnu techniku veľmi rýchlu a jednoduchú inštaláciu systému. Šikovné inštalačné systémy sú ich nevyhnutnou súčasťou. Optimálne koordinované komponenty našich inštalačných systémov sa dajú použiť na vytvorenie individuálnych riešení pre takmer všetky stavebné úlohy.

WC Geberit ONE
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Sprchovacie WC Geberit AquaClean Dôkladné čistenie vodou

Geberit AquaClean Mera - chróm, s diaľkovým ovládaním
Geberit AquaClean Sela s technológiou WhirlSpray

Voda je nevyhnutná pre každodennú osobnú hygienu. Čistí jemne, ale dôkladne. Výsledkom je, že čoraz viac ľudí sa stáva fanúšikmi prirodzenej a šetrnej očisty pomocou vody namiesto toaletného papiera. Dokonalá kombinácia atraktívneho dizajnu a zariadenia na každodenné použitie s komfortnými funkciami dodáva kúpeľni osobitý nádych.

Zistite viac o extra dávke sviežosti

TurboFlush PRECÍZNE A VÝKONNÉ SPLACHOVANIE WC

Vyvinuli sme technológiu splachovania TurboFlush, ktorá zabezpečuje ešte väčšiu hygienu a menej čistenia. Naši odborníci dokázali optimalizovať celý tok vody, od nádržky až po toaletu a ďalej do odtoku. Vnútorná geometria našich keramických WC mís s technológiou TurboFlush je navrhnutá tak, aby sa energia vody z nádržky premenila na najlepšie možné spláchnutie WC. Splachovacia voda obmýva keramickú misu bez okraja vo výkonnom víre. Voda je presne usmernená, čo umožňuje dôkladné opláchnutie celej misy. Výkon splachovania je až 10-krát vyšší než vyžadujú medzinárodné normy.

WC GEBERIT ONE s účinným rotačným splachovaním

Závesné WC Geberit ONE so splachovacou technológiou TurboFlush je elegantné a dokonale proporcionálne. Keramická misa bez okrajov a asymetrická vnútorná geometria okamžite upútajú pozornosť. Pri splachovaní toalety voda prúdi bočne do keramickej WC misy a špirálovito sa stáča jeho vnútrom - pre tiché a veľmi dôkladné spláchnutie.

Vďaka svojej nadčasovej elegancii sa táto toaleta hodí do najrôznejších kúpeľní. Kryt toalety je jednoducho odnímateľný a WC keramika sa veľmi ľahko čistí. Dômyselná inštalačná technológia umožňuje výškové nastavenie WC v rozsahu až 4 cm. Výšku toalety je možné upraviť tak pri prvotnej inštalácii, ako aj o mnoho rokov neskôr bez toho, aby ste museli robiť zásahy do steny.

Keramické WC Geberit ONE
Jednoduché odnímanie WC sedadla a krytu
Asymetrická vnútorná geometria pre dokonalé spláchnutie

Závesné WC Geberit ONE je elegantné a dokonale proporcionálne. Vďaka svojej nadčasovej elegancii sa táto toaleta hodí do najrôznejších kúpeľní. Kryt toalety je jednoducho odnímateľný a WC keramika sa veľmi ľahko čistí. Tento praktický systém QuickRelease je k dispozícii aj na iných toaletách.

Showroomy

Kúpeľňový showroom blízko vás

WC misy bez splachovacieho okraja pre lepšiu čistotu WC Geberit Rimfree®

Pri výbere keramických WC mís je rozhodujúci nielen dizajn, ale aj hygiena a ľahké čistenie. Splachovací okraj môže spôsobovať nepríjemnosti, pretože sa ťažko čistí a môžu sa tam hromadiť choroboplodné zárodky, nečistoty a usadeniny. Bezokrajové toalety od spoločnosti Geberit sú navrhnuté úplne bez splachovacieho okraja. Nemajú žiadne skryté alebo ťažko dostupné miesta, kde by sa mohli hromadiť usadeniny a vznikať zápach. Vďaka tomu sa toaleta oveľa ľahšie čistí. WC misy Geberit Rimfree® sú vybavené patentovanou technológiou splachovania, ktorú sme sami vyvinuli. Usmerňovač vody zaisťuje zakaždým hygienicky dokonalé spláchnutie bez použitia veľkého množstva vody.

Ktoré Rimfree® WC vyhovuje vášmu štýlu? Pre každého niečo

Zaoblené, hranaté alebo skrátené. Portfólio zahŕňa nielen rôzne tvary zladené s vybavením kúpeľne, ale aj rôzne cenové segmenty. Pre každého máme vhodné riešenie. Vďaka univerzálnemu dizajnu možno keramické WC harmonicky skombinovať s existujúcim vybavením každej kúpeľne.

Geberit Monolith Nový rozmer v kúpeľni

Sanitárny modul Geberit Monolith pieskovosivý

Keď bol Geberit Monolith uvedený na trh v roku 2010, preklenul priepasť medzi konvenčnými nádržkami na omietku a podomietkovými nádržkami skrytými za stenou. Elegantný sanitárny modul s integrovanou nádržkou bol oslavovaný ako nový, všestranný dizajnový prvok v kúpeľni. Geberit Monolith je od samého začiatku kompatibilný s prakticky všetkými štandardnými WC keramikami a sprchovými toaletami Geberit AquaClean. Inštalácia zvyčajne nevyžaduje žiadne stavebné úpravy, čo je dôležitou výhodou ako v novostavbách, tak aj v rámci renovácií. Predný obklad je vyrobený z bezpečnostného skla, je k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch a dodáva sa v dvoch výškach. Geberit Monolith Plus obsahuje aj ďalšie funkcie pre ešte väčšie pohodlie v kúpeľni, vrátane integrovaného LED svetla, jednotky na odsávanie zápachu a ľahko čistiteľného ovládacieho panela.

Zistite viac o funkciách a farbách

Ďalšie informácie

Toalety bez splachovacieho okraja

Pozrite si brožúru o toaletách bez splachovacieho okraja  (2.0 MB) a vyberte si zo širokej ponuky.