Podomietkové splachovacie nádržkyŠtandard v technológiách splachovania

Klasika v moderných kúpeľňových inštaláciách

Podomietková splachovacia nádržka Geberit

Podomietkové splachovacie nádržky Geberit sú klasickým riešením moderných kúpeľňových inštalácií a za vyše 50 rokov existencie ich bolo po celom svete nainštalovaných viac než milión. Sú známe svojou povestnou spoľahlivosťou. Každá nádržka sa pred dodaním testuje na tesnosť.

Dostupnosť náhradných dielov 50 rokov: Geberit zaručuje funkčnosť splachovania svojich podomietkových WC nádržiek na 50 rokov. Nevzťahuje sa na špecifické funkcie elektronických výrobkov, ako je hygienické prepláchnutie alebo odsávanie zápachu DuoFresh.

Objem splachovania podomietkovej splachovacej nádržky Geberit Sigma 12 cm sa dá upraviť na 4,5 l. Nádržka je preto príkladná z hľadiska úspory vody a dosahuje trvalo výborné skóre v spotrebe vody na štítku energetickej účinnosti.

Pripravené na budúcnosť kúpeľní

Podomietková splachovacia nádržka Geberit s potrubím na prívod vody

Inštalačné prvky Geberit pre toalety zahŕňajú potrubie na prívod vody do sprchovacích toaliet Geberit AquaClean. Geberit AquaClean, sprchovaciu toaletu, ktorá umýva vodou, si môžete kedykoľvek dodatočne nainštalovať. Niektoré inštalačné prvky Geberit pre toalety sú navyše pripravené na jednotku na odsávanie zápachu Geberit DuoFresh, ktorá absorbuje a odstraňuje pachy priamo v keramickej WC mise.

Vhodné na každú situáciu

Máte na výber nielen zo širokej ponuky ovládacích tlačidiel Geberit, ale aj inštalačných prvkov Geberit na inštaláciu pod omietku. Sú dostupné v troch rôznych inštalačných výškach a na ovládanie splachovania spredu, ale aj na ovládanie splachovania zhora pri nižšej inštalačnej výške. Ovládacie tlačidlá Geberit majú rovnaký názov ako príslušná podomietková splachovacia nádržka, aby ste mali istotu, že všetko bude sedieť, ako má.

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Sigma

 • Konštrukčná výška 112 cm
 • Ovládanie spredu
 • Dostupná ako bezbariérová alebo s nastaviteľnou výškou
 • Dostupná ako rohový prvok
 • Voliteľné odsávanie zápachu (recirkulácia vzduchu/odvádzanie vzduchu)
 • Vhodná pre diaľkové ovládanie splachovania Geberit
Podomietkové splachovacie nádržky Geberit Omega

Podomietková splachovacia nádržka Geberit Omega

 • Absolútna flexibilnosť vďaka viacerým konštrukčným výškam 112 cm, 98 cm a 82 cm
 • Ovládanie spredu
 • K dispozícii prídavné ovládanie zhora pri konštrukčných výškach 82 cm a 98 cm
 • Mimoriadne malé ovládacie tlačidlá
 • Vhodná pre diaľkové ovládanie splachovania Geberit
Integrované hygienické prepláchnutie Geberit

Pravidelné preplachovanie zabezpečí hygienu pitnej vody

Hygienické preplachnutie Geberit integrované do podomietkovej nádržky zaručí požadovanú hygienu pitnej vody a nezaberie žiadne miesto navyše.

Predstavuje ideálne riešenie, keď je potrebné automatické preplachovanie z dôvodu nepravidelného alebo zriedkavého využívania. Preplachovanie je integrované do nádržky, preto v kúpeľni nevzniknú žiadne servisné otvory.

Montážne video integrovaného hygienického preplachu

Intervalové hygienické prepláchnutie Geberit možno jednoducho nainštalovať do akejkoľvek podomietkovej splachovacej nádržky Geberit Sigma 12 cm

Dodatočné vybavenie hygienickým prepláchnutím

Intervalové hygienické prepláchnutie Geberit ponúka nákladovo efektívne a priestorovo úsporné riešenie na udržanie kvality pitnej vody. Zabezpečuje spoľahlivú výmenu studenej vody a možno ho nainštalovať aj dodatočne do akejkoľvek podomietkovej splachovacej nádržky Geberit Sigma 12 cm v niekoľkých jednoduchých krokoch.