Vodovodné a elektrické prípojky k toaletePripravené na budúcnosť

JEDNO PRIPOJENIE, VEĽA MOŽNOSTÍ

Geberit Duofix s pripravenou elektrickou a komunikačnou pripájacou krabicou

Na miestach, kde je dnes zabudované tradičné a spoľahlivé WC s úsporným dvojitým splachovaním, možno už o niekoľko rokov bude majiteľ chcieť sprchovacie WC alebo toaletu s odsávaním zápachu. V ideálnom prípade sú už všetky prípojky pripravené, čo predstavuje úsporu nákladných prestavieb.

Nová elektrická a komunikačná pripájacia krabica od spoločnosti Geberit uľahčuje integráciu sieťovej prípojky pre WC do inštalačného prvku. Vytvára dokonalé podmienky pre rôzne komfortné a praktické doplnkové funkcie v kúpeľni.

PREDPOKLAD PRE VÝNIMOČNE KOMFORTNÉ WC

Geberit AquaClean Mera napojené na elektrickú sieť

Tak ako jednotky na odsávanie zápachu alebo nočné orientačné svetlá vyžadujú napojenie na elektrickú energiu, tak aj sprchovacie WC. Dokonca aj väčšinu bezdotykových splachovaní možno ovládať iba elektricky. Preto je pri stavbe alebo rekonštrukcii kúpeľne nevyhnutné počítať s elektrickou a komunikačnou pripájacou krabicou pre každé WC.

Prípojka na prívod vody je tiež dobre pripravená: či už ide o Geberit Duofix alebo Geberit Kombifix, každý z týchto inštalačných prvkov má štandardnú chráničku na skryté prívodné potrubie pre sprchovacie WC Geberit AquaClean.

Ďalšie informácie